Ogres vieglatlētiem medaļa un rekordi Igaunijā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres vieglatlētiem medaļa un rekordi Igaunijā

Ritvars Raits

Igaunijas pilsētā Veru norisinājās Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja arī seši Ogres novada sporta centra trenera Artūra Priževoita audzēkņi. Marta Sīviņa izcīnīja bronzas medaļu, lieliski rezultāti arī pārējiem ogrēniešiem – visi mūsējie uzstādīja jaunus personīgos rekordus.

Kā informē treneris Artūrs Priževoits, Marta Sīviņa vecuma grupā U20 ar teicamu cīņassparu ne tikai sasniedza jaunu personīgo rekordu septiņcīņā, kas tagad ir 4792 punkti, bet arī ieguva 3.vietu. Arī pārējie trenera audzēkņi sasniedza jaunus personīgos rekordus gan atsevišķās disciplīnās, gan daudzcīņas summā. Vecuma grupā U16 desmitcīņā 5.vietā Nils Meijers (5744), 9.vietā Kārlis Jēkabs Karlsbergs (4505), 10.vietā Miks Jānis Opolais (3847). Šajā pašā vecuma grupā, bet septiņcīņā 7.vietā Adriana Reitmane (4131). Vecuma grupā U18 desmitcīņā 10.vietā Bruno Spūlis (5092).

Lai arī četriem jauniešiem šīs bija pirmās sacensības vieglatlētikas daudzcīņā tik augstā līmenī, turklāt trim no viņiem tās bija viņu sportista karjerā pirmās sacensības daudzcīņā vispār, visi startēja godam. Kā uzsvēra treneris, protams, ka deviņi mēneši bez sacensību prakses darīja savu, bet savs darbiņš paveikts veiksmīgi. Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu, kā arī liels paldies Ogres novada sporta centram!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!