«Ogres Vilki» izcīna divas uzvaras

[ A+ ] /[ A- ]

«Ogres Vilki» izcīna divas uzvaras

Ritvars Raits

Aizvadītā nedēļa veiksmīga bija komandai «Ogres Vilki», kas savā laukumā izcīnīja divas uzvaras Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1.līgā. 13.janvārī ogrēnieši ar 16:4 sakāva komandu FK «JeNo», bet 16.janvārī ar 6:3 pārspēja «Kuldīgu/KNSS».

Spēli pret Jelgavas novada komandu FK «JeNo», kas turnīra tabulā atrodas pēdējā vietā, Ogres florbolisti sāka izcili, jau 4.minūtes sākumā izvirzoties vadībā ar 3:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Rihards Daniels Zvirgzdiņš, Toms Rislings un Edgars Birkenfelds. Perioda vidū Rislings panāca jau 4:0, bet tad ar diviem goliem atbildēja viesi – 4:2. Pēc pirmās trešdaļas «Ogres Vilkiem» bija triju vārtu pārsvars (6:3), bet otrajā periodā mūsējie guva sešus bezatbildes vārtus, praktiski izšķirot spēles iznākumu – 12:3. Galarezultātā «Ogres Vilki» svinēja savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru – 16:4. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Raivo Kīsnics, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Edgars Ričards Gremze, pa četriem punktiem sakrāja Toms Rislings un Rihards Daniels Zvirgzdiņš, pa trim punktiem Rihardam Dainim, Gustavam Gadzānam, Edgaram Birkenfeldam un Kārlim Krastiņam, bet divus golus iemeta Rinalds Osis.

Komanda «Kuldīga/KNSS» bija jau daudz nopietnāka pretiniece, to kuldīdznieki pierādīja jau no paša spēles sākuma, 16.minūtē izvirzoties vadībā ar 2:0. Ogrēnieši savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa 19.minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Rihards Dainis – 1:2. Otrās trešdaļas sākumā viesi realizēja savu skaitlisko vairākumu, atjaunojot divu vārtu handikapu – 3:1. Grūti bija iedomāties, bet tas Kuldīgas florbolistiem šajā mačā bija pēdējais gols. Toties ogrēnieši līdz otrā perioda beigām izvirzījās vadībā ar 4:3. Vienus vārtus guva Edgars Ričards Gremze, bet ar diviem goliem izcēlās Gustavs Gadzāns. Pēdējā trešdaļā Gadzāns un Gremze vēl pa reizei raidīja bumbiņu pretinieku vārtus, nodrošinot ogrēniešiem skaistu uzvaru ar 6:3. Labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš atvairīja 27 no 30 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais mūsu komandā ar trim vārtu guvumiem bija Gustavs Gadzāns, divus golus iemeta Edgars Ričards Gremze, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm izdarīja Kārlis Stukāns un Toms Rislings. «Ogres Vilki» pēc šīm uzvarām ar 24 punktiem pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā.

Vienu spēli pagājušajā nedēļā aizvadīja arī otra Ogres komanda – «FK Metēji/Ogre», kas 15.janvārī viesojās Kocēnos pie «Rubene-1». Ogrēniešiem nācās atzīt laukuma saimnieku pārākumu, piekāpjoties ar 7:12. Par labāko spēlētāju Ogres komandā tika atzīts vārtsargs Edgars Dreijers, kurš atvairīja 14 no 26 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp mūsējiem ar trīs gūtiem vārtiem bija Raimonds Zemzāle, bet pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Heinrihs Siliņš, Mārtiņš Vilks un Toms Dāle. «FK Metēji/Ogre» līdz šim izcīnījusi astoņus punktus, turnīra tabulā šī komanda ieņem 7.vietu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!