Ogres Zilajos kalnos atklāta slēpošanas sezona!

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Zilajos kalnos atklāta slēpošanas sezona!

Dzintra Dzene

Šogad īsā laikā izveidojusies biezā sniega sega ļāvusi ātrāk nekā citus pēdējos gadus Ogres Zilajos kalnos (OZK) atklāt slēpošanas sezonu, par ko sajūsmā ir kā mazie, tā lielie ziemas prieku baudītāji.

Ogres novada pašvaldības aģentūras «Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa «Zilie kalni»» pārstāvji informē, ka OZK darbi rit pilnā sparā – šobrīd sagatavota distanču slēpošanas trase, ko var izmantot arī agrās rīta un vēlās vakara stundās – apgaismojums vakaros ir līdz pulksten 22 un no rīta ieslēdzas pulksten 6.

Kā jau ziemas sezonā ierasts, trase tiek regulāri sagatavota slēpošanai, ko darbinieki lielākoties veic naktīs.

Diemžēl šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas slēpju noma, tāpēc slēpošanas priekus pagaidām var baudīt tikai tie, kam ir savas slēpes.

OZK var ne vien slēpot, bet arī doties pastaigās un uzņemt brīnišķīgus ziemīgus skatus, vai laisties no kalna ar ragaviņām.

OZK atrodas tuvu Rīgai, tāpēc šeit atpūtnieki ierodas ne vien no tuvējās apkārtnes, bet arī no Pierīgas, galvaspilsētas un pat vēl attālākām Latvijas vietām. OZK teritorijā ir izvietoti uzturēšanās noteikumi parka teritorijā. Tie jāizlasa un attiecīgi jāuzvedas.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!