Ogresgalā labiekārtots Tautas nama laukums un izbūvēta brīvdabas skatuve

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ogres novada pašvaldības arhīva Ogresgalā piedzīvotas pārvērtības!

Ogresgalā labiekārtots Tautas nama laukums un izbūvēta brīvdabas skatuve

Marta Poga

Šogad Ogresgala pagastā realizēts nozīmīgs projekts, labiekārtojot Ogresgala Tautas nama teritoriju, izbūvējot brīvdabas skatuvi, atjaunojot piebraucamā ceļa un stāvlaukuma segumu, kā arī izbūvējot gājēju ietvi, kas savienos Tautas namu ar brīvdabas skatuvi.

Ogresgala pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Čisčakova stāsta, ka darbi tika uzsākti šī gada martā un, neraugoties uz valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli, maija nogalē tie ir pabeigti. I.Čiščakova piebilst, ka Ogresgala pagasts ir viens no apdzīvotākajiem Ogres novadā, un šī projekta īstenošana nodrošina pieejamību kultūras un veselības veicināšanas pasākumiem to dalībniekiem un viesiem.

  1. Čiščakova norāda, ka iedzīvotāju drošībai nozīmīgs pasākums ir arī pagastā esošā ugunsdzēsības dīķa labiekārtošana un hidranta izveide, ko veica PA «Ogres komunikācijas» darbinieki. Mainījies arī Ogresgala kapu apsaimniekotājs un kapu pārzinis Ciemupē un kapu teritorija ir sakārtota.

Pagasta labiekārtošanā piedalās arī paši iedzīvotāji. Ikgadējā pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā» ietvaros paredzēta bīstamo koku zaru apzāģēšana ielas malā, kā arī pludmales volejbola laukumu atjaunošanas darbi Ogresgala hipodroma teritorijā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!