Ogrēnieši skrien «Jāni un Jānīti»

[ A+ ] /[ A- ]

Inga Rītere (no kreisās), Kristīne Platace, Agnese Pastare un Georgs Gutpelcs izmantoja izdevību nofotografēties kopā ar Jāņutēvu – Cēsu pilsētas sporta skolas direktoru, bijušo ogrēnieti Jāni Nagli.

23.jūnijā Ogres skrējēji un arī soļotājas piedalījās skrējienā «Jānis, Jānītis», kas katru gadu šajā datumā notiek Cēsīs.

Šogad «Jānis» jeb 12 kilometrus garais skrējiens notika jau 23. reizi, bet «Jānītis» jeb 6 kilometru skrējiens jaunākiem dalībniekiem un veterāniem norisinājās desmito reizi.

Lielākie panākumi šoreiz mūsu veterānēm – Ritai Žuravļovai 1. vieta, bet Inita Bistrova savā vecuma grupā finišēja otrā. 2. vieta arī Ingai Rīterei grupā S16 (viņas visas trīs skrēja 6 km distanci). Pie panākumiem garākajā distancē tika Agnese Pastare un Kristīne Platace (attiecīgi 2. un 3. vieta). Jāpiebilst, ka Agnese tikai iepriekšējā dienā atgriezās no Eiropas komandu čempionāta 2. līgas sacensībām Horvātijā, kur Latvijas izlases sastāvā skrēja 5000 m un finišēja ar jaunu personisko rekordu (17:21.72), izcīnot 6. vietu.

Īpaši apsveikti tika visi finišējušie Jāņi un Līgas. Ogrēnietis Jānis Teteris bija ātrākais no Jāņiem 12 km distancē.

Ineša Babāna foto