Ogrēniešiem labi rezultāti Latvijas Kikboksa čempionātā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres kikbokseru komanda ar izcīnītajām godalgām

Jaunie Ogres kikbokseri, kurus trenē Jurijs Sidorovs, jau bija piedalījušies vairākos turnīros, kur uzkrājuši pietiekamu pieredzi. 3. aprīlī Ogres komanda startēja Rīgā notikušajā Latvijas 2010. gada WPKA Kikboksa čempionātā, mūsu pilsētu pārstāvēja pieci sportisti, kuru svars ir no 45 līdz 115 kilogramiem.

Ogrēnietis Ņikita Šegins savā pirmajā cīņā tikās ar Jevgeņiju Ivanovu no kluba «Victoria» un zaudēja. Acīmredzot iespaidu atstāja uztraukums, jo Ņikitam pirmajam šajās sacensībās nācās doties uz tatami.

Otrajā divcīņā mūsu Oļegs Gorjunovs cīnījās ar Jonasu Mikalauskas un tika pasludināts par uzvarētāju. Jau pavisam drīz Oļegam vēlreiz bija jādodas uz tatami, lai finālcīņā tiktos ar Andreju Smenoviču no kluba «Victoria». Šajā duelī pārsvars izrādījās Andreja pusē, kurš uzvarēja pēc punktiem.

Egils Pobiarzens, kurš Ogres klubā ir viens no pieredzējušākajiem, cīnījās ar Juri Ormani no kluba «Pansin». Egils sekmīgi krāja punktus, bet otrajā raundā saņēma divas dzeltenās kartiņas par ar kājām izdarītiem zemiem sitieniem, jo savu cīņas tehniku nebija pielāgojis noteikumiem. Bet arī ar abiem brīdinājumiem Egils joprojām atradās vadībā, tāpēc tika nolemts, ka būs vēl ekstraraunds. Diemžel tajā Egilu diskvalificēja, uzvaru atdodot viņa pretiniekam.

Šajā pašā kategorijā startēja arī Aleksandrs Masļanka, kuram pretī stājās jauniņais no kluba «Pansin» – Igors Černišenko, kura svars nedaudz pārsniedz 130 kg, kamēr ogrēnietis ir tikai 76 kilogramus smags. Aleksandru gan tas nesamulsināja, viņš šajā divcīņā uzsvaru lika uz ātriem sitieniem pa pretinieka galvu. Jau otrajā raundā pretinieks bija piekusis, bet mūsu sportists turpināja vākt punktus, pateicoties kuriem kļuva par šīs divcīņas uzvarētāju.

Pēc neilga laika cīņas šajā kategorijā turpinājās – Aleksandram, kurš bija iekļuvis finālā, bija jātiekas ar Juri Ormani. Šajā duelī pretinieks pieļāva vairākus pārkāpumus, kuru iemesls varētu būt nogurums, tādēļ par uzvarētāju kļuva ogrēnietis Aleksandrs Masļanka.

Egils Pobiaržens ar Igoru Černišenko šajā kategorijā cīnījās par 3. vietu. Pirms divcīņas Egils bija saņēmis no trenera ļoti noderīgus padomus, ko akurāti centās ievērot dueļa laikā. Ogrēnietim izdevās nokausēt 130 kilogramus smago milzi tā, ka pretinieks kļuva nolaidīgs aizsardzībā, līdz samaksāja par to ar sasistu degunu. Egils šajā cīņā uzvarēja ar ievērojamu pārsvaru.

Mūsu Aleksandrs Roždestvenskis cīnījās ar Iļju Ņefjodovu (LC-Liga). Aleksandram tā bija pati pirmā cīņa, tāpēc grūti nācās izvairīties no kļūdām, kas raksturīgas iesācējiem, par tām tika saņemtas dzeltenās kartiņas. Aleksandram labi izdevās sagaidīt savu pretinieku ar pretsitieniem, tomēr šajā cīņā viņš zaudēja.

Edgars Sčudskis tikās ar Aleksandru Kombajevu no kluba «LKTA». Edgars darbojās labi, tomēr šajā cīņā viņam nācās piekāpties. Edgara treneris Jurijs Sidorovs gan palika apmierināts ar sava audzēkņa samērā labo tehniku.

Turnīra pēdējā cīņā Aleksandrs Roždestvenskis tikās ar Vadimu Kuzņecovu (LC-Liga). Aleksandrs arī šajā divcīņā darbojās tajā pašā manierē, kā arī iepriekš, tiesa, kļūdījās ievērojami mazāk. Tomēr ogrēnieša oponents savāca vairāk punktu un kļuva par šī dueļa uzvarētāju.

Ogrēniešu izcīnītās godalgotās vietas: Aleskandrs Masļanka – 1. vieta; Ņikita Šegins – 2. vieta; Oļegs Gorjunovs – 2. vieta; Egils Pobiarzens – 3. vieta un Edgars Sčudskis – 3. vieta.

 

Foto no autora albuma