ONKC pašdarbnieki 4.maija svētkos iepriecina ar radošiem pārsteigumiem

[ A+ ] /[ A- ]

ONKC pašdarbnieki 4.maija svētkos iepriecina ar radošiem pārsteigumiem

Dzintra Dzene

Ogres novada Kultūras centra (ONKC) mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4.maijā, parūpējās par jauku pārsteigumu vai, pareizāk sakot, daudziem pārsteigumiem ogrēniešiem un pilsētas viesiem.

«Vai nav skaisti svētku rītā pamosties ar dziesmu aiz loga? «Ogre dimd» atpazinu Ogres novada Kultūras centra Jauniešu kori «Impulss». Paldies!» svētku rītā sociālo tīklu vietnē savās emocijās dalās fotokluba «Ogre» vadītāja Dace Voitkeviča. Līdzīgus negaidītus, bet patīkamus pārsteigumus ONKC mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi bij sarūpējuši visas dienas garumā –  negaidīti parādoties dažādās pilsētas vietās, iepriecinot ar īsiem priekšnesumiem un pēc tam tikpat pēkšņi izklīstot, lai pēc mirkļa priecētu garāmgājējus jau citur, faktiski aptverot visus pilsētas rajonus. Deju soļi dimdēja un dziesmas skanēja Krasta ielas laukumā pie ev.luteriskās baznīcas, Centra laukumā pie skatuves, Mālkalnes centrā, Kartonfabrikas rajonā, pretim pastam Brīvības ielā, uz Ogres 1.vidusskolas kāpnēm, uz peldošās skatuves un kāpnēm, Krasta ielā, Špakovska parkā, pie Zilo kalnu pirmā kalna, uz Ogres stacijas perona un daudzviet citur, kur tika sniegti aptuveni 20 priekšnesumi. Kopumā šajā akcijā piedalījās astoņi kolektīvi – jauniešu koris «Impulss», senioru koris «Altera», jauktie kori «Ogre» un «Grīva», sieviešu koris «Rasa», tautas deju ansamblis «Ogre», kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvi «Aija» un «Raksti».

Vairāku pilsētas ēku logos bija izvietoti arī ekrāni, kas garāmgājējiem nodeva Ogres novada amatiermākslas kolektīvu sagatavotos sveicienus un ļāva vērot svētku intervijas, kurās savās atmiņās par 4.maija notikumiem pirms 31 gada dalījās vairāki ogrēnieši.

«OVV» piedāvā nelielu fotoreportāžu no ONKC mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu snieguma.

Dzintras Dzenes foto

Deju kolektīvs «Raksti» ogrēniešus pārsteidza ne vien Ogres centrā (šajā fotogrāfijā), bet arī Kartonfabrikas rajonā un pie Mūzikas skolas.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!