«ONSC/HK Ogre» pie pirmās uzvaras vēl netiek

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas čempionāta handbolā vīriešu Virslīgā bez panākumiem turpina cīnīties Ogres otrā komanda «ONSC/HK Ogre», kas 14.oktobrī savā laukumā spraigā cīņā ar 25:29 (14:15) piekāpās vienai no turnīra līdervienībām – «RPI-S» (Rīga). 16.oktobrī ogrēnieši viesojās Ludzā pie savas kaimiņienes turnīra tabulā «Latgols juniori», kam piekāpās ar 24:30 (13:12).

Maču pret «RPI-S» lieliski sāka ogrēnieši, pirmajās trīs minūtēs realizējot katru uzbrukumu un izvirzoties vadībā ar 4:1. Cīņas turpinājumā mājinieku pārsvars samērā strauji saruka – jau pirmā puslaika otrajā pusē vadību pārņēma «RPI-S» handbolisti, kuri pārtraukumā devās, atrazdamies priekšā ar 15:14. Otro puslaiku «RPI-S» sāka ar trīs gūtiem vārtiem pēc kārtas (18:14), tādējādi iegūstot vērā ņemamu pārsvaru. Turpinājumā viesi veica arī astoņu vārtu izrāvienu, no 19:18 panākot 27:18 un praktiski izšķirot cīņas likteni sev par labu. Galarezultātā pieredzes bagātie rīdzinieki varēja svinēt uzvaru ar 29:25.

«RPI-S» rindās astoņus no deviņiem metieniem realizēja Romualds Akimovs, bet pieci precīzi metieni Ulda Vilsona rēķinā. Ogrēniešu labā sešus vārtus guva Rihards Bisters, kurš gan to izdarīja 15 mēģinājumos. Piecas reizes ar vārtu guvumiem izcēlās Artjoms Morozovs, kurš izpildīja 14 metienus.

«ONSC/HK Ogre» – «RPI-S» 25:29 (14:15).

«ONSC/HK Ogre»: Bisters 6, Morozovs 5/1, Zvaigznītis 4, Tirans 3, Sļusarevs 3/2, Novickis 2, Batņa 2.

«RPI-S»: Akimovs 8, Vilsons 5/1, Dumarāns 4, Desmitnieks 3, Strazdiņš 2, Mežals 2, Aleksūns 2, Lazdiņš 1, Strēlis 1, Savickis 1.

Viesojoties Ludzā, spēles pirmās 36 minūtes nedaudz pārliecinošāk aizvadīja ogrēnieši, pirmo puslaiku noslēdzot ar minimālu pārsvaru – 13:12. Otrā puslaika sākumā mūsu jaunie handbolisti pat palielināja savu handikapu līdz trim vārtiem (16:13). Toties cīņas turpinājumā iniciatīvu pilnībā pārņēma «Latgols juniori», kas 13 minūšu laikā veica izrāvienu ar 11:2 un izvirzījās vadībā ar 24:18. Savu pārsvaru ludzānieši nosargāja līdz pat spēles beigām, svinot pirmo uzvaru ar 30:24.

Komandas «Latgols juniori» rindās astoņus precīzus metienus izdarīja Eduards Malahovs, kamēr pa pieciem goliem sakrāja Linards Usāns un Daniels Mikijanskis. «ONSC/HK Ogre» līderis Reinis Sļusarevs realizēja 11 no 16 metieniem.

«Latgols juniori» – «ONSC/HK Ogre» 30:24 (13:12).

«Latgols juniori»: Malahovs 8, Usāns 4, Mikjanskis 5, Rozenbergs 4, Grebeņņikovs 3, E.Kušners 2, D.Kušners 2, Kodaļevs 1.

«ONSC/HK Ogre»: Sļusarevs 11, Kļimočkins 5, Novickis 3, Bisters 2, Batņa 2, Zvaigznītis 1.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!