Organizē ideju konkursu par Ogres vecupes pludmales attīstības iespējām

[ A+ ] /[ A- ]

Organizē ideju konkursu par Ogres vecupes pludmales attīstības iespējām

Marta Poga

Ogres novada pašvaldība organizē ideju konkursu par Ogres vecupes pludmales attīstības iespējām, veidojot inovatīvu, izklaidējošu un atbildīgu vidi ikvienam Ogres novada iedzīvotājam.

Tikšanās notiks tiešsaistē Zoom platformā. Pašvaldības darbinieki aicina līdz 5.aprīlim pieteikties interesentus, kuri vēlas attīstīt savas idejas Ogres Vecupes pludmales attīstībai, priekšroku dodot idejām, kas vērstas uz dzīves kvalitātes uzlabošanu un pakalpojumu dažādību un pieejamību, kā arī veicina sociālās uzņēmējdarbības vides attīstību.

Tikšanās platforma būs unikāla iespēja prezentēt savu ideju un, ja tā tiks atzīta par labāko, uzsākt tās īstenošanu sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību.

Pieteikumu dalībai platformā var nosūtīt elektroniski uz e – pasta adresi: ogresdome@ogresnovads.lv vai pa pastu, pasta adrese Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, vai iesniegt Ogres novada pašvaldībai, pieteikumu ievietojot pašvaldībai adresēto sūtījumu kastē pie ieejas pašvaldības administrācijas ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē. Pieteikumā jānorāda informācija par sevi vai savu uzņēmumu, kontaktinformācija, savu ideja Ogres vecupes pludmales attīstībai. Pēc pieteikuma reģistrācijas apstiprināšanas tā iesniedzējs saņems saiti dalībai platformā.

Jautājumu gadījumā interesenti aicināti zvanīt Ogres novada pašvaldības Infrastruktūras veicināšanas nodaļas vadītājai Aijai Romanovskai, tālrunis 65071168, vai pašvaldības izpilddirektora vietniecei Danai Bārbalei, tālrunis 26817200.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!