Ļoti būtiski un apsveicami

[ A+ ] /[ A- ]

Tas, ka Ogres novada pašvaldība vēlas sadarboties un uzaicina pie sevis ciemos Maimanas mēru, ir ļoti būtiski un apsveicami, jo tādā veidā tiek veicinātas labas attiecības ar Afganistānas pilsētu, kuras tuvumā dienē mūsu karavīri.

Tas arī sniedz būtisku morālu atbalstu dienējošo tuviniekiem. Ar šo atbalstu mēs parādam, ka mums nav vienalga, kas notiek ar mūsu novada cilvēkiem, kā viņi dzīvo un jūtas.

Šī palīdzība Afganistānas bērniem ir ļoti tieša. Mēs varam viņiem dot to, kas ikdienā viņu attīstībai un izglītošanai ļoti nepieciešams. Mūsu bērniem šīs pildspalvas, zīmuļi un burtnīcas bieži vien tiek vienkārši nomētātas, jo to ir daudz un vajadzības gadījumā vecāki nopirks vēl, bet Afganistānas bērniem šo kancelejas piederumu vienkārši nav…

Runājot un domājot par mūsu karavīru darbu, tas ir strikti jānodala no politikas. Kaut gan mēs Latvijā dzīvojam grūtos laikos un krīzes apstākļos, mēs dzīvojam nesalīdzināmi labāk par šiem cilvēkiem. Sniedzot viņiem šo mazo atbalstu un izrādot cieņu vienas no Afganistānas pilsētas mēriem, mēs parādām savu attieksmi pret ļoti daudzām lietām. Mēs paplašinām arī savu redzesloku – kā dzīvo cilvēki citā, krasi atšķirīgā kultūrā, kur viņi rod spēku un laimi.