Paldies mūsu labajam pastniekam!

[ A+ ] /[ A- ]

Domāju tā

Paldies mūsu labajam pastniekam!

Herta Kalniņa, Lauberē

Pasts ir ciema asinsrite.

No rīta ceļos, zinu – šodien būs avīzes, žurnāliņš, bet galvenais – «Rīgas Viļņi», kuros varam uzzināt, kas katrā dienā notiks, kādas ziņas, kultūras pasākumi, arī politika.

Es priecājos par mūsu pastnieku Otto Bērzkalnu. Viņš ir jauns, enerģisks, vienmēr smaidošs. Atnes pensijas, varam norēķināties ar pasta norēķiniem. Varam nopirkt aploksnes, kartiņas un visu, izpalīdzēs.

Es zinu, kāds ir pastnieka darbs. Sakaru sistēmā esmu nostrādājusi 30 gadus – gan par telefonisti, pastnieci, gan nodaļas priekšnieci. Kā salām pasta nodaļās… Nesu malku, kurinājām, tomēr salām… Tajā laikā avīzes nāca papīra maisos, turējām zem galda šajos maisos kājas, lai nesaaukstētos.

Tagad pasta nodaļas izremontētas, siltas. Ciema iedzīvotāji atnāk – siltas, bet slēgtas. Lauberē slēdza pastu. Mūsu pagastā ir daudz jauniešu un bērnu. Vai tad viņiem pasts nebūs vajadzīgs?

Pastnieks dzīvo Madlienā. Saņem pastu un 12 kilometrus brauc uz Lauberi. Lai arī kāds būtu laiks – lietus, neizbraucami ceļi, – es zinu, ka avīzes būs. Paldies labajam pastniekam!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!