Paldies Ogres slimnīcas mediķiem par mūsu dēla otro piedzimšanu!

[ A+ ] /[ A- ]

9.septembris varēja kļūt par bezgala skumju dienu mūsu un Arņa ģimenei, taču, pateicoties Ogres slimnīcas mediķu profesionālajai, operatīvajai un nesavtīgajai rīcībai, tas kļuva par mūsu dēla otru dzimšanas dienu.

Arni piemeklēja infarkts. Ļoti smagā stāvoklī draugi viņu nogādāja Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā, no kurienes viņš nekavējoties tika pārvietots uz Intensīvās terapijas nodaļu . Veselu diennakti – no 9.septembra līdz 10.septembra pēcpusdienai – mediķi cīnījās par mūsu Arņa dzīvību, atjaunojot un stabilizējot sirdsdarbību. Pārvest uz Rīgu dēlu tobrīd nebija iespējams. Pēc tam, kad viņu jau varēja transportēt, atkārtoti izsauktie Rīgas Katastrofu medicīnas centra speciālisti atzina, ka Ogres kolēģi ir rīkojušies ļoti profesionāli un izdarījuši visu iespējamo. Patiess prieks, ka Arnis dzīvībai tik izšķirošā brīdī bija nokļuvis drošās rokās – pirmo neatliekamo palīdzību sniedza Intensīvās terapijas nodaļas vadītāja, ārste Sigita Kalniņa, tad pievienojās kolēģis Edgars Putka, kopā ar viņiem strādāja māsiņas Ināra Lemeševska, Gunda Paegle un sanitārīte Antoņina Jermoloviča. Mūsu vispatiesākā pateicība šai saliedētajai un profesionālajai komandai, kura izdarīja visu, lai atgrieztu dzīvē dēlu, tēvu un dzīves draugu!

P.S.

Šajās dienās esam pateicīgi liktenim arī par to, ka Ogres slimnīca ir noturējusies, ka to nav skāris likvidācijas zobens, kurš jau aizcirtis daudzu medicīnas iestāžu durvis. Priecājamies arī par to, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība bija ātri sasniedzama un to nevajadzēja gaidīt no tālienes. Ja mums slimnieku nāktos vest uz Rīgu vai ilgi gaidīt neatliekamo medicīnisko palīdzību, bail pat iedomāties, kas varēja notikt.