Paldies par teicamu darbu un attieksmi!

[ A+ ] /[ A- ]

Labdien, «OVV»!

Paldies par teicamu darbu un attieksmi!

Marija Pozņaka

Manā dzīvē bija laiks, kad aptiekas varēja neeksistēt un uz ārstiem raudzījos kā uz atsevišķas profesijas pārstāvjiem – palīdzību nevajadzēja. Taču pandēmija ieviesa savas korekcijas, un apstājās kustība.

Kāds nelūgts viesis apsēdās uz maniem pleciem – pa naktīm tie sāka sāpēt un no rīta likās, ka tos nospiež viss zemes smagums. Kāpēc tik pēkšņi un neatlaidīgi?!

Sākās izpēte. Nu uzzināju daudzu ārstu profesiju nosaukumus un nodevu asinis uz daudzām analīzēm. Bija aizdomas pat uz Laima slimību. Neapstiprinājās.

Protams, man jāsaka paldies vispirms ģimenes ārstes Kaktiņas komandai, jo viņas traucēju visvairāk. Taču šoreiz gribu pastāstīt par Ogres Veselības centru.

Jā, agrāk, ejot tam garām, nodomāju, ka te laikam top tikai skaistumam veltītas nodarbības, nav jau man te ko meklēt, esmu taču dzimusi pagājušā gadsimta pirmajā pusē, taču izrādījās, ka te mājo daudz kas vairāk, un varu apstiprināt pasaules atzītāko atziņu «ja esi vesels, esi arī skaists».

Man tika norīkots muguras masāžas kurss, laimējās tikt pie četrām masāžistēm. Jāpateicas visām, jo katrai ir sava darba tehnika. Tikai teiciens, ka «es veicu muguras masāžu» neatbilst tam, ka es varu palīdzēt konkrētas slimības gadījumā. Tāpēc vislielāko pateicība no manis Laurai. Es apbrīnoju viņas pacietību, atrodot veselību un īsto vietu maniem sāpīgajiem samezglojuma punktiem, paskaidrojot cēloni, dodot padomu, kā sev palīdzēt pašai. Tās bija izsmelošas veselības lekcijas jēgpilnas nodarbības laikā. Liels paldies!

Šajā laikā, kad pietrūka kontakta ar līdzcilvēkiem, tad centrā to varēja gūt. Uz formas krekliņa atklātais personīgais vārds atklāj uzticību, un tu jūties kā te gaidīts.

Lai uzgaidāmajā telpā nebūtu drūzmēšanās, reģistratores paspēja kompjūterā ievadīt datus un pa durvīm ielaist un pavadīt katru apmeklētāju. Tas notika visu garo darba dienas maiņu ar smaidu uz lūpām. Laikam tas viss veido patīkamo auru.

Vēl – ja kādā brīdī Ogres Veselības centra darbinieces manam zvanam nevarēja atbildēt, pēc tam man allaž tika atzvanīts. Citur ar tik patīkamu un pretimnākošu attieksmi neesmu saskārusies.

Paldies visam kolektīvam par veiksmīgi organizēto darbu! Mūsu veselība ir Jūsu rokās!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!