Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori iecelta Agnese Jankuna

[ A+ ] /[ A- ]

Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori iecelta Agnese Jankuna

27.janvārī notikušajā Ikšķiles novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par izpilddirektora iecelšanu amatā. Ar lielu balsu vairākumu šie amata pienākumi tika uzticēti Agnesei Jankunai.

Kā vēsta Ikšķiles novada pašvaldība, A.Jankuna Ikškilē strādā jau kopš 2013.gada. Sākotnēji viņa bija jaunatnes lietu speciāliste, bet pēc tam pildīja Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītājas amata pienākumus. Viņas iepriekšējā darba pieredze saistīta ar projektu vadīšanu – Rīgas Stradiņa universitātē un komunikāciju aģentūrā. A.Jankuna ieguvusi bakalaura grādu komunikāciju zinātnē, kā arī maģistra grādu pedagoģijas zinātnē un studiju programmā – karjeras konsultants.

Domes sēdē uzrunājot deputātus, A.Jankuna uzsvēra, ka izpilddirektora darbs ir komandas darbs. Viņasprāt, Ikšķiles novada pašvaldībā ir lieliska komanda un darba kolektīvs, kas ļauj sekmīgi veikt darbus, tai skaitā profesionālie darbinieki ar augstu pienākuma un atbildības sajūtu piedalās lēmumu pieņemšanā.

No deputātiem izdalītajām 15 vēlēšanu zīmēm visas tika atzītas par derīgām. Par A.Jankunu kā izpilddirektori nobalsoja 13 no 15 domes deputātiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!