Par katriem noskrietiem 10 km tiks iestādīts 1 koks

[ A+ ] /[ A- ]

Par katriem noskrietiem 10 km tiks iestādīts 1 koks

 

Visi Latvijas iedzīvotāji gan Latvijā, gan ārzemēs tiek aicināti piedalīties 4. maija Brīvības skrējienā/ gājienā. Kustības mērķis – par katriem veiktajiem 10 km “Ghetto Games” sadarbībā ar mežizstrādes uzņēmumu SIA “R GRUPA” iestādīt vienu koku. “Ķermenis – tāpat kā daba – būs pateicīgs, ja cilvēks rūpēsies par to”.

 

“Ghetto Games” sadarbībā ar vienu no vadošajiem mežizstrādes uzņēmumiem Latvijā SIA “R GRUPA” vēlas pateikties visiem aktīvajiem cilvēkiem, kuri ir pieteikušies Brīvības skrējienam/gājienam 2021, atbalstot ne tikai aktīvu, bet arī zaļāku dzīvesveidu.

 

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans par šo iniciatīvu stāsta: “Katru rītu skrienu 10 km un aizdomājos, ja katru dienu par šiem noskrietajiem kilometriem Latvijā būtu par vienu koku vairāk. Uz pasaules fona, mēs kļūtu vismaz divreiz zaļāki. Iespējams, tā pat varētu būt kā firmas zīme Latvijai pasaulē – ar skriešanu, veselīgu dzīvesveidu, kopīgiem spēkiem un sadarbības partneriem mēs stādītu kokus Latvijā. Ar savu attieksmi neļautu tos izcirst, bet gan palīdzētu mūsu valstij būt zaļākai!”

 

SIA “R GRUPA” savā nozarē darbojas jau gandrīz divdesmit gadus un uzņēmumā strādā ap simts darbiniekiem ir izvēlējušies atbalstīt sportisko dzīvesveidu, un par katriem noietajiem un noskrietajiem 10 km iestādīt vienu koku. Šo sacensību mērķis ir iestādīt vismaz 2000 koku, kas būtu 10’000 kvadrātmetru jaunaudzes. Lai padarītu šo notikumu īpašāku, pie jaunaudzes tiks novietota plāksne ar visiem projekta dalībnieku vārdiem, kuru aktīvais dzīvesveids un dalība Brīvības skrējienā vai gājienā būs pamats koku iestādīšanai. 

 

Kā saka Juris Rūsa, SIA “R GRUPA” īpašnieks un valdes priekšsēdātājs: “Vienmēr esmu atbalstījis sportisku dzīvesveidu. Ķermenis – tāpat kā daba – būs pateicīgs, ja cilvēks rūpēsies par to. Lai sasniegtu augstus rezultātus sportā, nepieciešama liela, neatlaidīga piepūle, un ne katram tas ir pa spēkam. Līdzīgi – lai izveidotu cēlu mežu – ir jāiegulda liels darbs, un mēs to darām jau teju 20 gadus. Priecājos, ka šajā projektā varam apvienot mērķus, veicinot gan rūpes par dabu, gan aktīvu dzīvesveidu. Par veselību, par sportu un par stipru mežu!”

 

Koki tiks stādīti Iecavas novadā. SIA “R GRUPA” ir Latvijas Neatkarīgo Mežizstrādātāju asociācijas biedrs un starptautiskā, prestižā FSC sertifikāta turētājs, kas apliecina, ka šis uzņēmums mežus apsaimnieko atbildīgi, gūstot sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus.

 

Mēs visi vēlamies, lai Latvija būtu zaļākā vieta pasaulē, tāpēc piedalies Brīvības skrējienā vai gājienā, un Tavs noietais vai noskrietais attālums palīdzēs Latvijai tādai būt!  Aizpildi pieteikuma anketu – http://ej.uz/forfun2021. Izvēlies sev ērtāko distances garumu un iztērēto skābekli palīdzi atjaunot stādot kokus kopā ar Ghetto Games un SIA “R GRUPA”.