Par mācībām klātienē vēl pārāk daudz neskaidrību

[ A+ ] /[ A- ]

Par mācībām klātienē vēl pārāk daudz neskaidrību

Ritvars Raits

16.februāra valdības sēdē tika panākta konceptuāla vienojās par reģionālu pieeju izglītības jomā. Plānots, ka pašvaldības, kurās kumulatīvais divu nedēļu jaunu inficēšanās ar vīrusu Covid-19 gadījumu skaits nepārsniedz 200, varēs lemt par izglītības atsākšanu klātienē 1.–4.klašu skolēniem. Vienlaikus skolām jānodrošina virkne epidemioloģiskās drošības prasību.

16.februārī tādu pašvaldību visā Latvijā bija tikai 20, tostarp arī Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldības, bet jau nākamajā dienā Lielvārdes novadā 14 dienu kumulatīvais rādītājs bija pārsniedzis atzīmi 200. Pašvaldību, kurās jaunāko klašu skolēni teorētiski varētu atsākt mācības klātienē, bija samazinājies līdz 19, to vidū joprojām bija Ķeguma novada pašvaldība.

Ķeguma novada pašvaldības speciāliste izglītības jautājumos Sandra Čivča telefonsarunā pastāstīja, ka vismaz februārī Ķeguma novada abās skolās (Ķeguma komercnovirziena vidusskolā un Birzgales pamatskolā) mācības klātienē vēl neatsāksies.

Visu rakstu lasiet 19.februāra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!