Par Ogres televīzijas raidlaikiem un uztveršanu dekoderos

[ A+ ] /[ A- ]

Iedzīvotāji, kuri televīzijas uztveršanai izmanto TV dekoderus, arī var skatīties Ogres televīzijas veidotos raidījumus. Dekoderu jeb virszemes sistēmā Ogres televīzija raida Rīgas apriņķa ziņu kanālā, kas vairumam iedzīvotāju zināms kā Latvijas ziņu kanāls (LZK).

Rīgas apriņķa ziņu kanāls ir bez maksas un to uztvert var ikviens dekodera lietotājs. Kanāls pieejams arī iedzīvotājiem, kas izmanto maksas paketes.

Daļa iedzīvotāju, veicot programmu meklēšanu, kanālu ir atraduši, bet tiem, kuri nevar atrast Rīgas apriņķa ziņu kanālu, jāveic atkārtota programmu meklēšana dekoderā.

Bezmaksas pakā šobrīd ir četri kanāli – LTV1, LTV7, LNT, TV3. Brīdī, kad esat veikuši meklēšanu un kanālus saglabājuši, Rīgas apriņķa ziņu kanāls ir pēc TV5 kanāla (ekrānā parādās uzraksts, ka tas ir maksas kanāls). Attiecīgi nākamais ir bez maksas pieejamais Rīgas apriņķa ziņu kanāls.

Tiem iedzīvotājiem, kuri izmanto kabeļtelevīzijas pakalpojumus, nevajadzētu būt problēmām ar Ogres TV kanāla redzamību, jo kabeļtelevīzijas lietotājus šis izmaiņas nav skārušas. Kabeļtelevīzijas klientiem Ogres TV programmai ir jābūt paketē. Tomēr, ja neredzat Ogres TV programmu, vēršaties pie sava pakalpojuma sniedzēja.

Digitalizācija, televīzijai ir dārgāks pakalpojums, tomēr perspektīvs. Apzinot finansiālas iespējas, kopā ar citu novadu televīziju vadītājiem pieņēmām lēmumu kopīgi veidot novadu programmu. Pirmais mūsu projekts ir raidījums «Runā Latvija», kas katru darba dienas vakaru pulksten 17 redzams Rīgas apriņķa ziņu kanālā. Ogres televīzija, kas šogad svin pilngadību – 18 gadus, spērusi milzīgu attīstības soli – tagad mēs raidām un mūs redz ne tikai bijušā Ogres rajona teritorijā, bet visā Latvijā. Un šobrīd strādājam arī pie programmas paplašināšanas.

Lūk, Ogres televīzijas raidījumi Rīgas apriņķa ziņu kanālā jeb LZK. 1. katru darba dienas vakaru pulksten 17:00 ar atkārtojumu pulksten 00:00 raidījums «Runā Latvija». Atkārtojums nākamajā dienā pulksten 6.00 un 13. Aktuālākie notikumi Latvijas novados. 2. Pulksten 21:30 «Latvijas novadu ziņas», ar atkārtojumu pulksten 9.15 un 15:15 nākamajā dienā. 3. Ogres televīzijas ikvakara ziņas pulksten 19, 20.15, 22.30 ar atkārtojumu nākamajā dienā pulksten 7.30.

Neskaidrību gadījumā varat sazināties ar Ogres TV redakciju: tel. 650 71444, vai e-pasts zinas@ogrestv.lv.