Pašvaldība aicina piedalīties svētku sajūtu radīšanā – projektā «Eglīšu stāsts»

[ A+ ] /[ A- ]

Pašvaldība aicina piedalīties svētku sajūtu radīšanā – projektā «Eglīšu stāsts»

Pirms diviem gadiem Ogres pilsētā tika īstenota ideja par gatavošanos Ziemassvētkiem, pilsētas iedzīvotājiem, nevalstiskajām organizācijām, iestādēm un uzņēmējiem iesaistoties svētku sajūtas radīšanā ar savu līdzdalību «Eglīšu stāstā».

Šogad Ogres novada pašvaldība, paplašinot «Eglīšu stāsta» darbības lauku, svētku sajūtu radīšanā aicina piedalīties visus jaunā novada iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas, iestādes.

Projekta ietvaros novadā – katrā pilsētā un pagastā – tā dalībniekiem būs iespēja izrotāt savu svētku egli, kura novada iedzīvotājus un viesus priecēs no 5.decembra līdz 31.janvārim.

Projekta realizēšanas laika grafiks: pieteikšanās dalībai projektā – līdz 28.novembrim; projekta koordinatori ar dalībniekiem par projekta realizāciju sazināsies no 29. līdz 30.novembrim; dalībnieki eglītes varēs izrotāt no 2. līdz 5.decembrim; projekta dalībniekiem tiks nodrošinātas egles aptuveni 3 m augstumā, kuru uzstādīšana paredzēta konkrētās pašvaldības norādītajās vietās vai «Eglīšu stāsta» veidotāju pieteiktajās vietās pilsētās un pagastos.

Projekta dalībnieki aicināti: izmantot ūdensizturīgus rotājumus (rotājumiem 57 dienu laikā nāksies saskarties arī nelabvēlīgiem laika apstākļiem); izmantot silto vai krāsaino toņu gaismas virtenes.

Pieteikties dalībai projektā: https://ieej.lv/CiIeW. Projekta dalībnieku svētku egles varēs novērtēt iedzīvotāji, par tām balsojot. Tie «Eglīšu stāsta» dalībnieki, kuru rotātās egles iegūs visvairāk iedzīvotāju simpātiju, saņems dažādas balvas.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!