Pašvaldība ugunsnelaimē cietušajai Krapes ģimenei sniedz finansiālu atbalstu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašvaldības domes 21.janvāra sēdē deputāti vienbalsīgi nolēma sniegt finansiālu atbalstu divu tūkstošu eiro apmērā nelaimē nonākušajai ģimenei Krapes pagastā.

«OVV» jau rakstīja, ka naktī no 14. uz 15.janvāri kādā mājā Krapes pagastā notikusī ugunsnelaime ne vien laupīja 11 gadus veca zēna dzīvību, bet arī nopostīja ģimenes mitekli un iznīcināja visu iedzīvi, tādējādi, atstājot daudzbērnu ģimeni bez pajumtes un ikdienā nepieciešamām mantā. Ugunsnelaimē cieta un apdegumus guva arī abi vecāki, turklāt mātei gūto apdegumu dēļ būs nepieciešama ilgstoša medicīniska aprūpe.

Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos E.Helmanis pateicās Ogres novada domes deputātiem, pašvaldības darbiniekiem, Ogres novada iedzīvotājiem un līdzcilvēkiem, kas bija un ir gatavi atbalstīt šo ģimeni nelaimē. Pati ģimene reiz sniegusi māju sajūtu un atbalstu saviem pieņemtajiem audžubērniem.

Šobrīd krīzes situāciju palīdz risināt arī psihologi un Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Palīdzību sniegusi pašvaldība, novada Sociālais dienests un Krapes pagasta pārvalde, kura ierādījusi ģimenei jaunu mājokli – trīsistabu dzīvokli «Moderniekos» un palīdzējusi sarūpēt sadzīvei nepieciešamās mantas. Lielu atbalstu snieguši līdzcilvēki gan Krapē, gan Ogrē, arī vairāki deputāti atsaukušies lūgumam ziedot ugunsnelaimē cietušajai ģimenei. Tomēr, pēc ugunsnelaimes faktiski paliekot vien ar to, kas mugurā, vajadzību joprojām ir daudz. Remonts nepieciešams arī jaunajā ģimenes miteklī, kur vienā no istabām nav grīdas, un jādomā par iespējām nākotnē atjaunot nodegušo māju.

Ogres novada pašvaldība aicina arī vietējos uzņēmējus palīdzēt nelaimē nonākušajai ģimenei Krapes pagastā. Tie, kas vēlas palīdzēt nelaimē cietušajai ģimenei, var sazināties ar Krapes pagasta pārvaldes vadītāju, zvanot pa tālruni 26316015.

Dzintra Dzene