Pašvaldības policija Tīnūžos aiztur meklēšanā izsludinātu personu

[ A+ ] /[ A- ]

Aizejošā gada pēdējā mēnesī Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas darbinieki lielu uzmanību pievērsa administratīvo pārkāpumu profilaksei, tomēr netrūka arī citu darbu, piemēram, Tīnūžu pagastā vietējiem kārtības sargiem izdevās aizturēt kādu vīrieti, kurš par vairāku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu bija izsludināts policijas meklēšanā.

9.decembrī pulksten 15.00 Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas darbinieki saņēma informāciju no Valsts policijas Ogres iecirkņa, ka Tīnūžu pagastā kāda persona lauž vaļā savrupmājas žoga vārtus, mēģinot iekļūt privātīpašumā. Mājas iemītnieks kārtības sargiem paskaidroja, ka īpašumā centusies ielauzties viņam zināma persona, kura, uzzinot, ka izsaukta policija, iesēdusies automašīnā «AUDI» un devusies projām. Tāpat tika noskaidrots, ka šis vīrietis atrodas policijas meklēšanā. Veicot patrulēšanu, pašvaldības policijas darbinieki pie vienas no mājām ievēroja iepriekšminēto auto. Apsekojot apkārtni, tika pamanīta arī meklēšanā izsludinātā persona, kura tika aizturēta un nogādāta Valsts policijas Ogres iecirknī.

12.decembrī pulksten 18.37 pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka kāds vīrietis alkohola reibumā guļ uz perona Ikšķiles dzelzceļa stacijā. Fakts apstiprinājās – noskaidrots, ka vīrietis, kāpjot ārā no vilciena, paslīdējis, nokritis un sasitis kāju, tāpēc neesot varējis paiet. Tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas cietušo nogādāja slimnīcā.

Statistika decembrī: saņemtie izsaukumi, ziņojumi – 47, noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli – 32, t.sk. par Ikšķiles novada pašvaldības saistošo noteikumu neievērošanu – seši protokoli, par valsts karoga nepacelšanu likumā noteiktajās dienās – 20 protokoli, par atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī, kas aizskar citu cilvēku cieņu – četri protokoli. Divas personas bezpalīdzīgā stāvoklī nogādātas dzīvesvietā, kur nodotas radiniekiem.

Gundars Dzenis, Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas priekšnieks