Patēriņa kredīts vai auto līzings no ONEfinance

[ A+ ] /[ A- ]

Jūs jau sen vēlaties iegādāties automašīnu, par kuru sapņojat jau kopš 18 gadu vecuma vai pat vēl senāk, bet tā arī līdz šim nav izdevies sakrāt nepieciešamo naudas summu? Varbūt esat saderinājies, bet nekā no algas neizdodas iekrāt pietiekami daudz naudas, lai varētu segt kāzu izdevumus un sarīkot tieši tādas svinības, kādas vēlaties? Vai varbūt Jūsu dzīvoklī vai mājā jau sen ir nepieciešams remonts, bet to atliekat no gada uz gadu, cerot, ka izdosies sakrāt vajadzīgo naudu, bet tā arī līdz šim tas nav izdevies? Šie ir tikai daži iemesli, kādēļ ir vērts pieteikties naudas aizdevumam un saņemt patēriņa kredītu vai auto līzingu.

Ja sākumā šķiet, ka kredīts ir tas, ko vismazāk šobrīd vēlaties ņemt, tad, izpētot kreditēšanas kompāniju piedāvājumus un tos salīdzinot, sapratīsiet, ka šis ir ļoti labs risinājums, lai beidzot īstenotu to, ko finanšu trūkuma dēļ sen jau atliekat. Un Jūs pat varbūt nenojaušat, cik daudz Jūsu draugu un paziņu ir pieteikušies patēriņa kredītam vai auto līzingam, lai beidzot piepildītu savus sapņus.

ONEfinance.lv rūp ikviens jauns un jau esošs klients, un ar konsultanta atbalstu katram klientam individuāli tiek piemeklēts un piedāvāts atbilstošākais risinājums. Gan patēriņa kredīta, gan auto līzinga pieteikšanai nepieciešams piezvanīt uz nr. 27787787 vai doties uz klientu apkalpošanas centru Rīgā, Ģertrūdes ielā 20. Saņemot atbildi vienas stundas laikā, Jūs pēc tam aizdevuma līgumu varēsiet parakstīt ar kurjera palīdzību vai doties vēlreiz uz klientu apkalpošanas centru, un tur to klātienē parakstīt. Ja esat Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 21 līdz 70 gadiem, kuram ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas ir vismaz 260 EUR un ja Jums ir norēķinu konts kādā no Latvijas bankām, tad bez problēmām varēsiet saņemt patēriņa kredītu vai auto līzingu. Atšķirībā no citām kreditēšanas kompānijām, ONEfinance piedāvā iespēju saņemt kredītu arī tām personām, kurām ir sabojāta kredītvēsture vai kādreiz jau saņemts atteikums no kāda cita aizdevēja. 

Auto līzingam Jūs varēsiet saņemt naudas summu apmērā no 1000 līdz 25 000 EUR ar procentu likmēm no 3% līdz 45%, bet patēriņa kredītu iespējamā summa ir no 500 līdz 10 000 EUR ar procentu likmēm no 8,9% līdz 45%. Gan viens, gan otrs kredīts kā ikmēneša maksājums jāapmaksā termiņā līdz 6 gadiem. Iesniedzot pieteikumu patēriņa kredītam vai auto līzingam, to izskatīs apmēram no 15 līdz 60 minūšu laikā.

Sazinoties ar ONEfinance.lv konsultantu, varat uzzināt Jums piemērotāko piedāvājumu, izstāstot savu situāciju un patēriņa kredīta vai auto līzinga atmaksas iespējas. ONEfinance.lv ir svarīgs ikviens klients, tādēļ varat būt drošs, ka Jums tiks piedāvāts visizdevīgākais un visatbilstošākais piedāvājums, ņemot vērā tieši Jūsu problēmsituāciju, kuras atrisināšanai nepieciešams naudas aizdevums.