Pašvaldības policistiem savaldīt dzērājus jādodas arī uz Madlienu

[ A+ ] /[ A- ]

Ceturtdien, 8.jūlijā, kādu laiku Ogres pilsētā par kārtību un drošību rūpējās vien valsts policijas darbinieki, jo abas Ogres novada pašvaldības policijas ekipāžas devās savaldīt iereibušu jauniešu kompāniju Madlienā.

«Tā nav ikdiena, bet, ja nepieciešams, savaldīt dzērājus dodamies arī uz novada pagastiem, kā tas bija 8.jūlijā, kad pulksten 16.20 saņēmām izsaukumu uz Madlienu, kur krūmos aiz estrādes jauniešu kompānija skaļi trokšņoja un lietoja alkoholiskos dzērienus. Ņemot vērā, ka sākotnēji informācija bija par 10 jauniešiem, uz Madlienu devās abas Ogrē patrulējošās pašvaldības policijas ekipāžas,» stāsta Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Kad policisti ieradās notikuma vietā, viņi sastapa sešus iereibušus jauniešus, kuri, neraugoties uz policijas klātbūtni, turpināja lietot alu un sidru. Jaunieši bija vecumā no 17 līdz 19 gadiem. Likumsargi viņus īslaicīgi aizturēja un personības noskaidrošanai nogādāja Ogres policijas iecirknī, kur trim puišiem konstatēja aptuveni vienu promili stipru alkohola reibumu, bet otriem trim reibums bija no 1,7 līdz trim promilēm. Jauniešiem sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā.

«Arī turpmāk, ja būs nepieciešams nodrošināt sabiedrisko kārtību, brauksim ne tikai uz Madlienu, bet arī Taurupi vai citu novada attālāko pagastu,» saka I.Ulmanis.