Pavasaris pienāks nemanot, – sēklas jāgādā laikus

[ A+ ] /[ A- ]

«Sēklu bodes» pārdevējas Lilita (no kreisās) un Kintija Slavenieces aicina nepaiet garām veikaliņam, kurā katrs dārzkopis atradīs sev nepieciešamo.

Aizvadītajā sestdienā, 11.decembrī, Ogrē, Mālkalnes prospektā 7, durvis vēra «Dārza bodīte», kurā iespējams iegādāties visu dārzam nepieciešamo.

Pircējus laipni sagaida pārdevējas Lilita un Kintija Slavenieces, kuras pēc profesijas ir dārznieces. Viņas var ne vien palīdzēt izvēlēties vajadzīgo plašajā dārzkopības produktu un dažādu sēklu klāstā, bet arī sniegt praktiskus padomus. Tāpat «Dārza bodītē» var iegādāties pirtslietas un ir padomāts par putniņiem, kuriem ziemā neklājas viegli. Te var nopirkt ne vien graudiņus, bet arī putnu barotavas. Jautāta, kāpēc «Dārza bodīte» darbu uzsākusi ziemas spelgonī, nevis pavasara pusē, kad mostas daba un sākas aktīvi dārza darbi, Lilita Slaveniece skaidro, ka līdz ar ziemu dārzkopības darbi nebūt neapstājas, kā tas pirmajā brīdī šķiet. «Tā, piemēram, ir vairākas puķītes, kuras jāsāk sēt jau janvārī vai februārī. Turklāt mūsdienās, kad daudziem rocība nav liela, šī ir iespēja visu dārzam nepieciešamo iegādāties pakāpeniski,» saka L.Slaveniece, aicinot noteikti iegriezties «Dārza bodītē» un pašiem novērtēt šeit nopērkamo plašo preču klāstu.

Dzintras Dzenes foto