Pēc loterijā laimētas mašīnas iegādes pie laimesta tiek arī pats

[ A+ ] /[ A- ]

Pēc loterijā laimētas mašīnas iegādes pie laimesta tiek arī pats

VAS «Latvijas Loto» ziņo par kādu veiksminieku no Pierīgas vārdā Mārtiņš, kurš, nopērkot tikai vienu momentloterijas «Bagāts» biļeti, ticis pie apaļiem 150 000 eiro.

«Nopirku sievai automašīnu, kuru tās iepriekšējais īpašnieks bija laimējis loterijā,» stāsta Mārtiņš un, smejoties piebilst, ka laikam tagad būs jāpiekrīt ticējumam, ka laimētu mantu nevajagot pārdot, jo tad arī veiksme tiekot pārdota. Viņam iznācis tā, ka līdz ar laimētas mašīnas iegādi ticis arī pie veiksmes.

Laimīgo momentloterija «Bagāts» biļeti Mārtiņš nopircis degvielas uzpildes stacijas «Viada» veikalā Rīgā, Dambja ielā 11. Uzpildījis automašīnā degvielu, gribējis nopirkt kafiju, bet «Narvesen» veikals Dambja ielā bijis slēgts, tāpēc devies pāri ielai uz «Viadu». Kamēr stāvējis rindā pēc kafijas, nolēmis nopirkt arī loterijas biļeti. Šajā tirdzniecības vietā bijusi atlikusi tikai viena momentloterijas «Bagāts» biļete, kura arī atnesa Mārtiņam 150 000 eiro laimestu. Laimētā nauda lieti noderēšot sievas mazā profesionālā biznesa pilnveidošanai, kā arī kāda jauka sapņa piepildīšanai.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!