Pie kokzāģētavas «Norupe» avārijā cietusi grūtniece un divi bērni

[ A+ ] /[ A- ]

Pie kokzāģētavas «Norupe» avārijā cietusi grūtniece un divi bērni

Ritvars Raits

Ceļu satiksmes negadījums ar nopietnām sekām noticis 29.jūlijā netālu no Ogres – uz autoceļa Jugla-Ogre, pie pagrieziena uz kokzāģētavu «Norupe». Kā vēsta televīzijas raidījums «Degpunktā», apvidus automašīnai «Honda CR-V», kas brauca pa galveno ceļu, priekšā izbrauca kravas automašīna «Volvo» (baļķvedējs). Negadījumā cietusi grūtniece un divi nepilngadīgi bērni.

Smagās tehnikas vadītājs brauca no kokzāģētavas puses, pa mazāk svarīgas nozīmes ceļu, un nepalaida pa galveno ceļu braucošu automašīnu «Honda CR-V». Avāriju izraisījušais vīrietis stāstījis, ka negadījuma cēlonis saistīts ar cilvēcisko faktoru – viņš, cerēdams savu manevru pabeigt ātrāk, vienkārši nepareizi aprēķinājis pa galveno ceļu viņa virzienā braucošā spēkrata ātrumu un distanci līdz tam. Baļkvedējs negadījuma brīdī bija bez kravas.

Kā noskaidrots, pie apvidus automašīnas stūres atradās jauna sieviete, grūtniece, kura sadursmē guvusi traumas. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī automašīnas «Handa CR-V» pasažieriem – diviem mazgadīgiem bērniem. Uz notikuma vietā atbraukušie mediķi apskatījuši ģimeni un nogādājuši to slimnīcā. Grūtnieces un bērnu gūtie ievainojumi dzīvībai bīstami, par laimi, gan neesot.

Rubriku „Mūžības vārtos” meklējiet 31.jūlija laikrakstā!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!