Pieaugušie pārmāca svešus bērnus

[ A+ ] /[ A- ]

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki uzsākuši kriminālprocesu pret vīrieti, kurš fiziski iespaidojis sava paziņas mazgadīgo dēlu. Savukārt kāda kundze ar grābekļa kātu pārmācījusi kādu pusaudzi.

Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece Mirdza Streļča informē, ka policijas darbinieki 10.aprīlī pulksten 13.30 saņēmuši izsaukumu uz kādu māju Ogrē, Rūpnieku ielā, kur miesas bojājumi nodarīti 2002.gadā dzimušam zēnam. Kad likumsargi ieradās notikuma vietā, bērna tēvs, 1961.gadā dzimis vīrietis, paskaidroja, ka pie viņa ieradies viesos 1941.gadā dzimis paziņa un abi kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Vārds pa vārdam un vīru starpā radies strīds. Septiņus gadus vecais dēls iejaucies pieaugušo konfliktā, un ciemiņš zēnam iesitis pa galvu un vēderu.

Bērns ar sejas nobrāzumiem tika nogādāts Ogres slimnīcā. Ciemiņš tikmēr bija devies prom. Policijas darbinieki apsekoja tuvāko apkārtni un drīz vien kauslīgo kungu atrada iepērkamies netālu esošajā veikalā «Rībelīte». Iztukšot iegādāto alkoholu viņam gan vairs nesanāca, jo bija jādodas līdzi policistiem un par savu rīcību nu būs jāatbild saskaņā ar likumu.

Bet kādu sievieti pamatīgi bija nokaitinājis 1998.gadā dzimušais kaimiņzēns, kurš Ogrē, Strēlnieku prospektā, gar kundzes māju pa ielu vizinājies ar skrituļslidām. Tas sievietei nebija paticis, un viņa pusaudzim iesitusi pa muguru ar grābekļa kātu.