Piedalies akcijā «ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!»

[ A+ ] /[ A- ]

Publicitātes foto Būsim radoši, savas pastkastītes padarot par mājas vizītkarti!

Piedalies akcijā «ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!»

Tija Auziņa

Šajā sarežģītajā laikā «BILŽU BIROJS» aicina saglabāt možu garu un nedaudz «izkrāsot» savu ikdienu, piedaloties akcijā «ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!» un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla «BILDES 2020» neklātienes dalībnieku.

Paliekot mājās un sakopjot savas mājas un dārzus, ņemsim rokās ne tikai grābekļus un lāpstas, bet arī otas un krāsu bundžas, lai radoši atjaunotu un mākslinieciskotu savas pastkastītes! Sarīkosim pavasara talku un mākslas dienas savā pagalmā! Atjaunosim novecojušās vai darināsim jaunas, funkcionālas pastkastītes no mājās pieejamiem materiāliem!

Akcijas ietvaros privāto pastkastīšu īpašnieki kopā ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem tiek aicināti radoši izdaiļot savas piemājas pastkastītes, padarīt tās krāsainas un īpašas, lai atjaunotā pastkastīte kļūtu par mājas vizītkarti un arī par oriģinālu vides objektu. Apgleznot savas pastkastītes aicināti arī uzņēmumi, izglītības iestādes, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas.

Pastkastītes mākslinieciskošanai var izmantot jebkādus materiālus un tehnisko izpildījumu – gleznošanu, kalšanu, kokgrebumu veidošanu, šūšanu, klūgu pīšanu, kolāžu veidošanu, ploterēšanu, datorsalikumu izmantošanu vai pat pavisam jaunu īpašu autortehniku. Lai sagatavotu ilgnoturīgus darbus, jāatceras, ka ikdienā pastkastīte būs pakļauta laika apstākļu ietekmei, tāpēc ieteicams izvēlēties āra darbiem piemērotas un noturīgas krāsas un materiālus.

Lai piedalītos akcijā, darba autors vai tā pārstāvis ar īpašnieka piekrišanu pastkastīti nofotografē labā kvalitātē (divas fotogrāfijas: viena – tuvplānā, otra – reālajā vidē) un līdz 2020.gada 10.septembrim nosūta uz e-pasta adresi: pastkastites@bildes.lv, vēstulē norādot darba autora/-u vārdu, uzvārdu, vecumu, pilnu pastkastītes atrašanās vietas adresi, darba nosaukumu un īsu stāstu par pastkastītes mākslinieciskošanas ideju. Interesantāko darbu autori saņems «BILŽU BIROJA» un VAS «Latvijas Pasts» pateicības rakstus un pārsteiguma balvas. Nolikums un cita informācija par akciju «BILŽU» mājaslapā. Jautājumu gadījumā zvanīt (tālr. 29282866 – Tija) vai rakstīt (e-pasts: bildes@bildes.lv).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!