Pilieni…

[ A+ ] /[ A- ]

Latviešiem ir sakāmvārds: «Kas melo, tas zog». Visi par to vien runā, ka valsts izzagta.

Ja ģenerālprokuroru darbam izrauga Augstākās tiesas priekšsēdētājs, bet Saeima to noraida bez pamatota iemesla, tad tālāk seko, latviski runājot, muldēšana. Divus termiņus bija, pietiek – tā par Maizīša neievēlēšanu saka deputāts Brigmanis, bet aizmirsis, ka pats sēd Saeimas ēkā no kompartijas laikiem.

Kāpēc tagad, kad palikuši daži mēneši līdz vēlēšanām, tik nepieciešami profesionāļi, ja līdz šim iztika ar metālapstrādes un nothing special speciālistiem. Reiz televīzijā rādīja, kā ministrs, sasveicinoties ar karavīriem, lāga neturējās kājās.

Radio intervijā Saeimas priekšsēdētājs katrā teikumā (neskaitāmas reizes) lietoja saistvārdus vai, par, no, tad, un, ir, uz, lai. Tātad domas netika līdzi viņa prātam.

Deputāts Tabūns apgalvoja, ka viņš tagad dzīvo kā leiputrijā.

Vai patiesi Latvijā, arī pēc 20 gadiem, ir tikai trīs cilvēki, kuri spēj vadīt valsti?

Kas var normāli izskaidrot, kāpēc Šķēlem vairs pat nepieder māja «mākoņos», kāpēc Lembergs ir parādā saviem bērniem miljonus, kāpēc Šlesers miljonus noraksta uz sievas vārda?

Pareizi ir izlēmis Repše: jātiek galā ar saviem parādiem, tad var rīkoties ar valsts naudu.

Šlesers vienmēr lielās, ka viņam vēlēšanu biļetenos ir visvairāk plusu. Diezin, kā balsis saskaitītu automāts…

Novadu veidošanas pamatā – bagāti, kā grib, nabagi, kā var.

Latvijā gadiem ilgi runā un līdzekļus dod Lidostai, uzsverot to par galveno satiksmes veidu, visi zemes ceļi ir pamesti sabrukšanai. Islandes vulkāns lika atcerēties, ka ir arī ūdens un zemes ceļi, un visi no lidostām tika projām.

Svētku dienās deputāts no Liepājas pastāstīja, kā Saeima sāka savu darbu tūlīt pēc 4.maija. Naktī uzrakstīja likumu un otrā dienā to pieņēma, lai noprivatizētu lielas zemes platības.

Apgalvo, ka par labu darbu jāsaņem prēmija, tātad, ja nemaksā prēmijas, tad var strādāt pa roku galam? Saeimas deputāti apgalvo, ka strādā pēc labākās sirdsapziņas. Tik skaisti un tukši vārdi.