Pirmo Madlienas kausu florbolā izcīna «Rekrūši»

[ A+ ] /[ A- ]

Ogresgala komanda «Rekrūši» – pirmā Madlienas kausa florbolā ieguvēja.

Ogresgala komanda «Rekrūši» – pirmā Madlienas kausa florbolā ieguvēja.

31.augustā pirmo reizi tika izcīnīts Madlienas kauss florbolā. Par kausa ieguvēju piecu vienību konkurencē kļuva Ogresgala komanda «Rekrūši», kurai tas, starp citu, bija pirmais uzvarētāju tituls kādā no florbola turnīriem.

Biedrības «Osports» kopīgi ar jauniešu florbola komandas «Madliena» kapteini Tomu Balodi un viņa palīgiem organizētajā turnīrā piedalījās piecas uzvaras pretendentes – JFK «Madliena», «Rekrūši», «X99», «Kļavas sīrupiņš» un «Osports». Pamatturnīrs notika pēc apļa principa – katra komanda tikās ar katru. Bez eksperimentiem neiztikām arī šoreiz – tālāko izspēli noorganizējām tā, ka pamatturnīra uzvarētāji varēja palikt pēdējā vietā, bet 5.vietu ieņēmusī komanda varēja pacīnīties pat par 3.vietu.

Pamatturnīru 1.vietā noslēdza «Kļavas sīrupiņš», kas piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, 2.vietā «Osports», 3.vietā «X99», 4.vietā «Rekrūši», bet 5.vietā mājinieki – JFK «Madliena» florbolisti.

Pirmajā pusfināla spēlē «Osports» ar 5:3 pārspēja komandu «X99», bet otrajā pusfinālā «Kļavas sīrupiņš», kas bija ieradusies tikai četru spēlētāju sastāvā, ar 1:4 piekāpās «Rekrūšiem», kas cīnījās bez vārtsarga, toties ar trim laukuma spēlētājiem uz rezervistu soliņa.

Turpmākajās trijās spēlēs izšķīrās turnīra 3.vietas liktenis, par to cīnījās «X99», «Kļavas sīrupiņš» un JFK «Madliena». Pirmajā spēlē «X99» tikai 48 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva uzvaru pār madlieniešiem, uzvarot spēli ar 3:2. Tomēr otrajā spēlē veiksme beidzot uzsmaidīja «Madlienai», kas 18 sekundes pirms pamatlaika beigām guva uzvaras vārtus spēlē pret «Kļavas sīrupiņu» – 4:3. Arī pēdējā mazā fināla spēlē visi florbola dievi bija uzgriezuši muguru «Kļavas sīrupiņam», jo uzvaru ar 3:1 izcīnīja «X99».

Jāatzīst, ka izšķirošā spēle par turnīra galveno trofeju bija fināla cienīga. Pirmajā periodā ne «Osports», ne «Rekrūši» vārtus neguva, bet otrajā periodā ogresgalieši iemeta četrus bezatbildes golus, iegūstot pirmo un, cerams, ne pēdējo Madlienas kausa izcīņas florbolā uzvarētāju titulu. Sveicam ar šo uzvaru «Rekrūšu» florbolistus! Uzvarētāju komandas sastāvs: Māris Balodis, Juris Latišs, Gatis Liņģis, Ričards Krauze, Armands Osis un Raimonds Ražinskis.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos Madlienas kausa izcīņā! Paldies Madlienas pagasta pārvaldei par palīdzību, Tomam Balodim par organizēšanu, Ričardam Krauzem, Rihardam Zvirgzdiņam un Emīlam Lasmanim par izpalīdzēšanu tiesāšanā! Vislielāko pateicību izsākām biedrībai «Ogresgalieši» un personīgi Dainai un Ivaram, kuri izpalīdzēja ar bortiem!

Didzis Avišāns

 

Anitas Avišānes foto