Plāno paplašināt Ikšķiles bērnudārzu «Čiekuriņš»

[ A+ ] /[ A- ]

Vizualizācija no Ikšķiles novada pašvaldības arhīva Plānots, ka bērnudārza «Čiekuriņš» jaunajā korpusā atradīsies telpas četrām bērnu grupām.

Plāno paplašināt Ikšķiles bērnudārzu «Čiekuriņš»

Ritvars Raits

Ikšķiles novadā arī pagājušajā gadā bija vērojams dzimstības pieaugums, turklāt prognozes liecina, ka iedzīvotāju dabiskā pieauguma pozitīvā tendence saglabāsies. Ņemot vērā bērnu skaita pieaugumu, jau tagad tiek veikti pasākumi un ieguldījumi infrastruktūras attīstībā, lai palielinātu izglītības iestāžu kapacitāti, informē Ikšķiles novada pašvaldība.

Ikšķiles novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādei «Čiekuriņš» tiek plānota piebūve, lai varētu iestādē uzņemt bērnus vēl papildus četrās grupās. Jaunās telpas tiks aprīkotas multifunkcionāli, tas nozīmē, ka, pielāgojot tā brīža vajadzībām, tajās varēs uzturēties gan lielāka, gan mazāka vecuma bērni, atkarībā no pašvaldībā esošās bērnu rindas. Abas ēkas plūstoši saskaņosies un kļūs par vienu veselu, ņemot vērā iestādes ģeogrāfisko izvietojumu un jau līdz šim ēkā iestrādāto konceptu. Šobrīd ir veikts tehniski ekonomiskais aprēķins iespējamai apbūvei.

Bērnudārzā jau esošās infrastruktūras (aktu zāles, sporta un mūzikas zāle, baseins, sāls istaba un ēdnīca) kapacitāte ļauj koplietošanas telpas papildināt, lai līdzvērtīgi tās varētu izmantot arī plānoto papildus grupu bērni. Tiks palielināta esošās iestādes āra teritorija, papildus labiekārtots rotaļu laukums, izbūvētas nojumes, kā arī āra klase, kas nepieciešamības gadījumā varēs tikt izmantota kā āra estrāde svētkiem, pasākumiem un koncertiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk! Vairāk – jaunajā „OVV”.