Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē apzog divus dzīvokļus

7.martā konstatēts, ka Ogrē, Brīvības ielā 5, uzlaužot kāda dzīvokļa durvis, nozagts planšetdators «FUJITSU XTRA5». Šajā pašā dienā konstatēts, ka, uzlaužot durvis, apzagts kāds dzīvoklis Ogrē, Grīvas prospektā 29. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki aicina atsaukties ikvienu, kas saistībā ar šīm zādzībām var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju. Lūgums zvanīt: 65002400 (visu diennakti). Informācijas sniedzējiem anonimitāte garantēta.

 

Pārmēru aizraujas ar alkoholu

7.martā J. un A. sabiedriskā vietā Birzgalē lietoja alkoholiskos dzērienus. Savukārt 8.martā R. un J. Ogres dzelzceļa stacijā Ogrē, Skolas ielā, atradās alkohola reibumā. Visos gadījumos sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

 

Uzlauž slēdzenes

Saņemt informācija, ka 20.februārī Ogrē, Pureņu ielā, uzlauztas četru durvju slēdzenes.

 

Sniedz medicīnisko palīdzību

7.martā kādās mājās Madlienas pagastā 1961.g. dzimušajam Z. sniegta medicīniskā palīdzība. Vīrietim konstatēts galvas sasitums. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 

Nogādā slimnīcā

8.martā no Suntažu pagasta Ogres slimnīcā ar galvas un sejas sasitumu, kā arī alkohola reibumā nogādāts S., bet no Indrānu ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar grieztu brūci trijos kreisās rokas pirkstos un alkohola reibumā nogādāts Z. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 

Cieš negadījumā

8.martā Lielvārdē, Lāčplēša ielas un Ausekļa ielas krustojumā, notika automašīnas «VW» un «RENAULT» sadursme, kā rezultātā Ogres slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu, ribu lūzumu un vaļēju brūci elkonī nogādāts K. Sastādīts CSN reģistrācijas protokols.

 

Veikalā nozog nazi un motoreļļu

Saņemta informācija, ka V. 2.martā veikalā Ogrē, Druvas ielā, nozaga nazi un motoreļļu. Uzsākts kriminālprocess.

 

Apskādē auto

7.martā Jumpravā, Daugavas ielā, konstatēts, ka radušies bojājumi automašīnai «MITSUBISHI» – labās puses abām sānu durvīm pārvilkta svītra. Policija noskaidro notikušā apstākļus.