Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Jāuzmanās, lai lata vietā nesaņemtu Islandes kronu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne informē, ka pēdējo dienu laikā Ogrē ir fiksēti vairāki gadījumi, kad tirdzniecības vietā, saņemot atlikumu, lata vietā izdota Islandes krona. «Šī monēta ir līdzīga Latvijas latam un uz tās arī ir attēlots lasis, tāpēc abas naudas vienības var viegli sajaukt, tikai Islandes kronas vērtība ir stipri mazāka – vien daži santīmi. Iepērkoties, aicinu, rūpīgi apskatīt izdoto atlikumu, lai pārnākot mājās, nebūtu jāpiedzīvo nepatīkams pārsteigums,» saka I.Meikšāne.

Konstatē kokmateriālu iztrūkumu

Saņemta informācija, ka 26.septembrī Madlienas pagastā, veicot kokmateriālu krautuvju pārbaudi, konstatēts kopumā 448 kubikmetru egles un priedes zāģbaļķu iztrūkums. Uzsākts kriminālprocess. Saņemta arī informācija, ka 14.septembrī konstatēts: no kāda īpašumā Ogresgalā izvesti 32 steri malkas un nozagti metāllūžņi.

Nogādā slimnīcā

28.oktobrī no Tīnūžu ielas Ogrē, Ogres slimnīcā ar krūšu kurvja sasitumu ievietots 1991.gadā dzimušais A. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Izraisa sadursmi

28.oktobrī 1959.gadā dzimusī A. Ogrē, Daugavpils ielā vadīja automašīnu «OPEL ASTRA» un krustojumā ar Vidzemes ielu, veicot kreiso pagriezienu, sadūrās ar automašīnu «AUDI AVANT». Šajā pašā dienā A. Lielvārdē, Lāčplēša un Slimnīcas ielas krustojumā vadīja automašīnu «PEUGEOT» ar Krievijas valsts numurzīmi un, iespējams, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu un distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar divām automašīnām – «AUDI 100» un «VW PASSAT».  Savukārt 29.oktobrī 1988.gadā dzimušais R. Ķeguma novadā vadīja automašīnu «VW VENTO» un, iespējams, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu un distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «FORD TRANZIT». Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog datoru

28.oktobrī konstatēts, ka, izsitot loga stiklu mācību iestādē Jumpravā, Ozolu ielā, nozagts portatīvais dators «LOGITECH». Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 2000.gadā dzimušos R. un D. Savukārt 28.oktobrī konstatēts, ka, atslēdzot durvis, no kādas dārza mājiņas Ogrē, Urgas ielā, nozagts dators «ACER ASPIRE». Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nepilngadīgie smēķē

Konstatēts, ka 16.septembrī 1999.gadā dzimušais D. un 23.septembrī 1997.gadā dzimušais M. smēķēja Suntažos pie internātskolas – rehabilitācijas centra ārdurvīm. Abiem nepilngadīgajiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli.

Pazūd mantas

Saņemta informācija, ka 17.oktobrī konstatēts: Tīnūžu pagastā no Ogres ledus halles ģērbtuvēm pazudušas dažādas mantas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Neatdod naudu

Saņemta informācija, ka D. kopš 17.oktobra Ikšķilē, Māras ielā, nesniedz apsolītos pakalpojumus un neatdod naudu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Protokols par sīko huligānismu

1988.gadā dzimušajam R. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš 2.septembrī Ogres policijas iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas izolatora kamerā veica sīkā huligānisma darbības, tādejādi traucējot policijas iecirkņa darbu. Savukārt 1998.gadā dzimušajam E. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš 9.septembrī autobusā Ķeipene – Ogre veica sīkā huligānisma darbības.

Uzbrauc gājējam

28.oktobrī 1939.gadā dzimušais J. Ogrē pa autoceļu Rīga – Daugavpils vadīja automašīnu «VOLVO» un uzbrauca 1989.gadā dzimušajam gājējam E., kurša ar galvaskausa pamatnes lūzumu, asinsizplūdumu galvā, ribu lūzumiem un alkohola reibumā nogādāts Gaiļezera slimnīcā Rīgā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Mājai uzkrīt koks, automašīnai – stikla bloks

29.oktobrīa rītā vētras laikā mājai Ogrē, Brūkleņu ielā, uzkrita koks, bet Ogrē, Bērzu alejā automašīnai «TOYOTA» uzkrita stikla bloks. Bojājumi radušies arī netālu novietotajai automašīnai «MERCEDES».

Sabojā auto durvis, nozog magnetolas

29.oktobrī konstatēts, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, automašīnai «TOYOTA» sabojātas durvis. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1948.gadā dzimušo D. Saņemta arī informācija, ka 24.maijā konstatēts: Ogrē, Jaudas ielā, no automašīnām «FIAT PANDA» un «VW PASSAT» nozagtas magnetolas. Uzsākts kriminālprocess.

Nesamaksā par degvielu

29.oktobrī degvielas uzpildes stacijā Ogrē, Rīgas ielā, automašīnā «LEXUS» iepildīti 93,63 litri degvielas un, autovadītājs aizbraucis, par to nesamaksājot. Uzsākts kriminālprocess.

Sakaujas ar vienaudzi

30.oktobrī Ogres slimnīcā no dienesta viesnīcas Tīnūžu pagastā nogādāts 1997.gadā dzimušais M., kuram konstatēts plaukstas sasitums. Jaunietis traumu guvis, sakaujoties ar vienaudzi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Saindējas ar medikamentiem

30.oktobrī no Ķeguma ielas Rembatē Ogres slimnīcā nogādāts 1971.gadā dzimušais O., kurš saindējies ar medikamentiem. Vīrietim konstatēts arī alkohola reibums.

Nozog skaitītāju

30.oktobrī konstatēts: Ogrē, Zilokalnu prospektā, nozagts elektroenerģijas skaitītājs.

Izsit durvju stiklu

30.oktobrī konstatēts: kafejnīcai Ikšķilē, Rīgas ielā, tīšām izsists plastikāta durvju stikls. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1993.gadā dzimušo G. Uzsākts kriminālprocess.

Nodara miesas bojājumus

30.oktobrī konstatēts: 1976.gadā dzimušajai K. Ogrē, Skolas ielā, nodarīti miesas bojājumi. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Kapos nozog akmens stūrīšus

27.oktobrī konstatēts: Ogres kapos Ogrē, Turkalnes ielā, nozagti seši akmens stūrīši ar melnu marmora apdari.