Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Nesamaksā par degvielu

Saņemta informācija, ka 18.oktobrī konstatēts: degvielas uzpildes stacijā Ogrē, Rīgas ielā, automašīnā «BMW» iepildīta degviela 89,46 latu vērtībā, un autovadītājs aizbraucis nesamaksājot. Uzsākts kriminālprocess.

Apzog dārza mājiņu

Saņemta informācija, ka 14.oktobrī konstatēts: uzlaužot kādas dārza mājiņas durvis, nozagts 25 latus vērts metāla griešanas aparāts, 240 latu vērts motorzāģis, TV dekoders, 20 jubilejas lati un zelta ķēdīte. Kopumā cietušajam nodarīts aptuveni 400 latu liels materiālais zaudējums. Savukārt 4.novembrī konstatēts, ka Ogrē, Jumpravas ielā, uzlaužot saimniecības ēkas durvis, nozagtas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

4.novembrī 1978.gadā dzimušais Ē. Glāzšķūnī vadīja velosipēdu, būdams 1,05 promiles stiprā alkohola reibumā.

Paliek bez velosipēda

4.novembrī konstatēts, ka Ogrē, Turkalnes ielā, nozagts velosipēds «AIST».

Aicina atsaukties laupīšanas aculieciniekus

4.novembrī pulksten 22, piedraudot ar nazi, veikalā Ogrē, Meža prospektā, nozagta viena divu litru tilpuma «COCA COLA» un viena cigarellu paciņa. Uzsākts kriminālprocess. VP RRP Ogres policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties visus šā noziedzīgā nodarījuma aculieciniekus. Lūgums zvanīt: 65002400 (visu diennakti) vai 65002403 (darba laikā).

Pārbauda saistībā ar laupīšanu un narkotikām

5.novembrī Ogrē, Parka ielā, divi vīrieši, piedraudot ar nazi, 1953.gadā dzimušajam L. nolaupīja mobilo telefonu «SAMSUNG» un 60 santīmus. Sakarā ar šo faktu policija pārbauda divas personas. Uzsākts kriminālprocess.

6.novembrī, pārbaudot aizturēto, 1985.gadā dzimušo J., pie viņa atrasta narkotikām līdzīga viela. Uzsākts kriminālprocess. Aizturētais nogādāts uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Negadījuma vietā iet bojā gājējs

6.novembrī ap pulksten 18 1952.gadā dzimušais L. Kaibalā, autoceļa Rīga – Daugavpils 58.kilometrā, vadīja automašīnu «RENAULT MASCOTE» un notrieca 1973.gadā dzimušo gājēju, kuram pāri pārbrauca arī automašīna «MAN 27» ar piekabi. Vīrietis gāja bojā negadījuma vietā. Uzsākts kriminālprocess. VP RRP Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne norāda, ka šis negadījums, visticamāk, notika tāpēc, ka cietušais ceļa braucamo daļu šķērsoja, ģērbies tumšās drēbēs un bez atstarojošiem elementiem un autovadītājs viņu nepamanīja. I.Meikšāne atgādina, ka atstarotājs nav tikai greznuma lietiņa, bet bieži vien dzīvības glābējs šī vārda burtiskā nozīmē. To vajadzētu atcerēties, pārvietojoties gar ceļa malu vai šķērsojot brauktuvi diennakts tumšajā laikā. Turklāt šādās situācijās nepietiek vien ar nelielu atstarotāju, būtu nepieciešams iegādāties atstarojošu vesti. I.Meikšāne aicina vecākus atgādināt saviem bērniem par atstarotāja nozīmi, jo ir sācies tumšais laiks, pie kura vēl tā īsti nav pieraduši ne gājēji, ne braucēji, tāpēc šajā laikā jāievēro īpaša piesardzība, pārvietojoties pa ielām un ceļiem, it īpaši lauku apvidos.

Apzog dzīvokli un saimniecības ēku

2.novembrī konstatēts, ka no dzīvokļa Ogrē, Skolas ielā, nozagtas dažādas mantas, tostarp kažoks, ūdeļāda, polārlapsas apkakle, pulkstenis, mētelis, smaržas, zelta izstrādājumi, portatīvais dators, spoguļkamera un citas mantas. Savukārt 3.novembrī konstatēts: no kādas saimniecības ēkas Tomē nozagta urbjmašīna un motorzāģis. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Sabojā ventilācijas lūku

5.novembrī konstatēts, ka veikalam Ogrē, Meža prospektā, sabojāts aizsargrežģis un ventilācijas lūka. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Atrod lādiņus

5.novembrī mežā Lauberes pagastā atrasti septiņi nesprāguši lādiņi, kas pēc klasifikācijas atbilst «B 1» tipam. Lādiņi nodoti nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības sapieriem.