Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Brauc reibumā

2.augustā 1975.gadā dzimušais J. Taurupē pa autoceļu Rīga – Ērgļi vadīja automašīnu «OPEL VECTRA», ne vien būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, bet arī bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības. 4.augustā Ogrē, Vidzemes un Celtnieku ielas krustojumā, 1978.gadā dzimušais A., būdams 1,79 promiles stiprā alkohola reibumā, brauca ar velosipēdu. Savukārt 1984.gadā dzimušais A., būdams 1,60 promiles stiprā alkohola reibumā, ar velosipēdu brauca Lielvārdē, Rembates un Ausekļa ielas krustojumā. Šai pašā dienā 1972.gadā dzimušais V. Ikšķiles novadā, autoceļa Ikšķile – Ropaži 37.kilometrā, vadīja velosipēdu, būdams 2,48 promiles stiprā alkohola reibumā.

 

Nozog durvju vērtni un instrumentus

3.augustā konstatēts: kādā neapdzīvotā mājā Birzgales pagastā nozagta durvju vērtne. Savukārt 4.augustā Lielvārdē, Pils ielā, konstatēts, ka no konteinera nozagti dažādi rokas instrumenti. Uzsākts kriminālprocess.

 

Rada postījumus bērnu laukumā

3.augustā Madlienā konstatēts, ka bērnu laukumā radušies postījumi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Paliek bez vadītāja apliecības

Saņemta informācija, ka 1988.gadā dzimusī J. savā dzīvesvietā Suntažu pagastā konstatējusi, ka viņai nozagta vadītāja apliecība. Savukārt 4.augustā 1963.gadā dzimušais D. Ķegumā, Celtnieku ielā, konstatējis, ka viņam pazudis maks ar dokumentiem. Saņemta arī informācija, ka 27.jūlijā 1987.gadā dzimušais A. kafejnīcā Ogrē, Brīvības ielā, konstatējis, ka viņam ir pazudusi pase un mobilais telefons.

Veic huligāniskas darbības

6.augustā uzsākta administratīvā lietvedība, jo 1994.gadā dzimušais A. un 1997.gadā dzimušais A. kādas mājās pagalmā Jumpravā ar motocikliem veica sīkā huligānisma darbības.

Nozog naudu un velosipēdus

4.augustā konstatēts, ka no kāda dzīvokļa Ogrē, Ausekļa prospektā, brīvi piekļūstot, nozagta nauda. Uzsākts kriminālprocess, sakarā ar šo faktu policija pārbauda kādu nepilngadīgu personu. Saņemta arī informācija, ka 2.augustā konstatēts: no kādas mājas pagraba Ikšķilē nozagti divi velosipēdi – «TREK 4400» un «GT AVANCE». Uzsākts kriminālprocess.

Sniedz medicīnisko palīdzību

4.augustā Madlienas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Madlienas pagastā sniedza neatliekamo medicīnisko palīdzību 1976.gadā dzimušajai K., kurai konstatēta sista brūce augšlūpā. Šajā pašā dienā Madlienā neatliekamā medicīniskā palīdzība sniegta arī 1977.gadā dzimušajam O., kuram konstatēta sista brūce labās acs rajonā.

Nozog dārzeņus un dārza vārtiņus

5.augustā konstatēts, ka pie Elkšņu skolas nozagti burkāni, bietes un ķirbis. Policija noskaidro notikušā apstākļus un sakarā šo faktu pārbauda divas sievietes – 1977.gadā dzimušo I. un 1954.gadā dzimušo D. Saņemta arī informācija, ka 16.jūnijā konstatēts: Tīnūžu pagasta Daugavmalā, Aveņu ielā, no mazdārziņa nozagti dārza vārtiņi. Vēl saņemta informācija, ka 4.jūlijā pie Lēdmanes pagasta mājas nozagta norādījuma zīme «Papardes».

Norauj stopkrānu

5.augustā Jaunogres dzelzceļa pieturā vilciens nostāvēja piecas minūtes, jo pagaidām nenoskaidrota persona bija norāvusi stopkrānu.

Atrod mirušus

5.augustā savā dzīvesvietā Ikšķilē, Mālu ielā, bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasta mirusi 1934.gadā dzimusī V., kura atdota tuviniekiem apbedīšanai. Savukārt 7.augustā savā dzīvesvietā Ikšķilē, Skolas ielā, bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasta mirusi 1950.gadā dzimusī R. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Apzog auto

Saņemta informācija, ka 26.jūlijā konstatēts: no Ogrē, J.Alunāna ielā, novietotās automašīnas «HONDA ACCORD» pazudusi aizmugurējā valsts numurzīme. 6.augustā konstatēts, ka no Ķegumā, Ogres ielā, novietotās automašīnas «MAZDA 323F» nozagts 108 latus vērts perforators. Šajā pašā dienā Ķegumā, Krasta ielā, konstatēts, ka no garāžā novietotās automašīnas «VW PASSAT» nozagta aptieciņa, ugunsdzēšamais aparāts un trijstūris. Savukārt 7.augustā konstatēts, ka no Ķegumā, Skolas ielā, novietotās automašīnas «FORD FOCUS» nozagta mape ar dokumentiem.

Izsit stiklu

7.augustā 1992.gadā dzimusī S. Lielvārdē, Raiņa ielā, izsita ambulances durvju stiklu. Uzsākts kriminālprocess.

Nodara miesas bojājumus

7.augustā K. Ķegumā nodarīja miesas bojājumus 1964.gadā dzimušajam U. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Uzbrauc kokam

7.augustā 1984.gadā dzimušais M. Ogrē, Draudzības ielā, vadīja automašīnu un pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ uzbrauca kokam. Negadījumā miesas bojājumus guvis automašīnā esošais pasažieris.