Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Zog veikalā pārtiku un alkoholu par 56,55 eiro

2.janvārī 1938.g. dzimusī M. veikalā Ogrē, Vidus prospektā, nozaga pārtikas preces un alkoholiskos dzērienus 56,55 eiro vērtībā. Preces atdotas veikalam, un uzsākts kriminālprocess.

Apzog dzīvokli

Pērn 29.decembrī konstatēts: kādā dzīvoklī Ogrē, Mālkalnes prospektā, nozagts televizors «PHILIPS». Uzsākts kriminālprocess. 31.janvārī konstatēts, ka Ogrē, Rīgas ielā, uzlaužot kāda otrā stāva dzīvokļa balkona durvis, nozagta sudraba ķēdīte.

Atrod mirušu

29.decembrī savā dzīvesvietā, kādās mājās Ogresgala pagastā, bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1958.g. dzimušais J. Savukārt 4.janvārī Ogrē, Ausekļa prospektā, uz ielas atrasts miris 1952.g. dzimušais A., kuram kļuvis slikti ar sirdi. Vīrieša nāve iestājusies vēl pirms NMP brigādes ierašanās. Abos gadījumos mirušie nodoti tuviniekiem apbedīšanai.

Apskādē žogu

29.decembrī 1956.g. dzimusī M. Ogrē, Vizbuļu ielā, vadīja auto «ŠKODA FABIA», nobrauca no ceļa braucamās daļas un radīja bojājumus žogam. Negadījumā cietis arī auto.

Saindējas ar narkotiskajām vielām

30.decembrī no Zilokalnu prospekta Ogrē Ogres slimnīcā nogādāts 1987.g. dzimušais V., kurš saindējies ar narkotiskajām vielām. Uzsākta administratīvā lietvedība. 3.janvārī no savas dzīvesvietas Tomes pagastā Ogres slimnīcā nogādāts 1988.g. dzimušais V., kuram konstatēta narkotisko vielu izraisīta psihoze. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Izsit logu stiklus

30.decembrī 1983.g. dzimušais J. kādu māju kāpņu telpā Ogrē, Mālkalnes prospektā, izsita četru logu stiklus. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nodara miesas bojājumus

30.decembrī 1980.g. dzimušais J. Ikšķilē, Melioratoru ielā, nodarīja miesas bojājumus 1981.g. dzimušajam V., bet 1.janvārī sabiedriskā vietā pie Ogres Kultūras centra Ogrē, Brīvības ielā, miesas bojājumi nodarīti 1986.g. dzimušajam J. un 1981.g. dzimušajam K. Sakarā ar šiem faktiem policija pārbauda 1963.g. dzimušo A. un 1978.g. dzimušo A. 1.janvārī uz ielas Ogrē, Mālkalnes prospektā, miesas bojājumi nodarīti arī 1964.g. dzimušajam O., kurš bija alkohola reibumā. Vīrietim sasista acs. Visos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Paliek bez naudas

30.decembrī 1985.g. dzimušajam A. Lielvārdē nozagts mobilais telefons «LG». Uzsākts kriminālprocess.

Saduras ar kravas vilcienu

31.decembrī uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notika sadursme starp kravas vilcienu un auto «CHRYSLER SEBRING», kuru vadīja 1939.g. dzimušais A. Autovadītājs bija novietojis auto stāvēšanai, nenodrošinot to, lai transportlīdzeklis bez vadītāja klātbūtnes nevarētu izkustēties no vietas. Auto patvaļīgi uzsāka kustību un uzbrauca dzelzceļa sliežu ceļa klātienei. Sastādīts CSN reģistrācijas protokols.

Apzog un apskādē auto

31.decembrī konstatēts, ka Ogrē, Jaunogres prospektā, auto «BMW» izsisti logu stikli, kā arī nozagts priekšējais atdures stienis, priekšējie lukturi, transportlīdzekļa emblēma, stūre, vadības panelis, CD, kā arī navigācijas bloks. Uzsākts kriminālprocess. 2.janvārī Madlienas pagastā konstatēts, ka ir izsisti auto «AUDI A4» loga stikli. 3.janvārī, konstatēts, ka pie kādām mājām Krapes pagastā sabojāts puspiekabes «KRONE» tents. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nogādā krīzes centrā

31.decembrī no Grīvas prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar aptuveni astoņus centimetrus lielu grieztu brūci plaukstā nogādāts 2009.g. dzimušais V. Pēc mediķu teiktā, zēna vecāki ir alkohola reibumā. Bērns pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas nogādāts krīzes centrā «Laipas». Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nozog pasi un paņem kredītu

Saņemta informācija, ka pērn, 15.novembrī, kādā dzīvoklī Rīgā 1994.g. dzimušajam tīnūžniekam nozagta pase un 10.decembrī uz viņa vārda kādā SIA Ogrē paņemts kredīts 100 eiro apmērā. Sakarā ar šo faktu policija pārbauda 1997.g. dzimušo D. un noskaidro notikušā apstākļus.

Izīrē neeksistējošu dzīvokli

Saņemta informācija, ka pērn, 29.decembrī, interneta portālā tika ievietots sludinājums par divistabu dzīvokļa izīrēšanu Ogrē, Skolas ielā, tāpēc 1993.g. dzimusī E. pārskaitīja 100 eiro, taču netika pat pie dzīvokļa apskatīšanas un arī naudu atpakaļ nesaņēma. Sakarā ar šo faktu policija pārbauda 1979.g. dzimušo S. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

1.janvārī 1987.g. dzimušais E. Ogrē, Rīgas ielā, būdams 2,04 promiles stiprā alkohola reibumā, brauca ar velosipēdu.

Iespējams, patvaļīgi izcērt kokus

Saņemta informācija, ka, pērn, 22.decembrī, konstatēts: iespējams, Birzgales pagastā notikusi patvaļīga koku izciršana.

Sabojā baznīcas ieejas durvis

4.janvārī konstatēts, ka Madlienas pagastā sabojātas ev. lut. baznīcas ēkas ieejas durvis.

Nogādā slimnīcā

31.decembrī no Miera ielas Lielvārdē Ogres slimnīcā ar kreisās pēdas kaula lūzumu, kā arī alkohola reibumā nogādāts 1990.g. dzimušais A., bet no Turkalnes Ogres slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu, krūšu kurvja sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1975.g. dzimušais M. Uzsākta administratīvā lietvedība. 31.decembrī no Lāčplēša ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu, galvas sasitumu un apakšžokļa lūzumu nogādāts arī 1984.g. dzimušais O., bet no Ozolu ielas Lauberē Ogres slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu nogādāts 1996.g. dzimušais S. Savukārt 2.janvārī no Skolas ielas Ķegumā Gaiļezera slimnīcā Rīgā ar smadzeņu hematomu nogādāta 1956.g. dzimusī A. Policija noskaidro notikušā apstākļus. No Brīvības ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar miesas bojājumiem nogādāts 1971.g. dzimušais K. Ogres slimnīcā nogādāta arī 1958.g. dzimusī Mazozolu pagasta iedzīvotāja R. 3.janvārī no Ausekļa prospekta Ogrē ar deguna kaula lūzumu Ogres slimnīcā nogādāta V., bet 5.janvārī no kādām mājās Ogresgala pagastā Ogres slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu, sistu brūci pierē un 2,98 promiles stiprā alkohola reibumā nogādāts 1950.g. dzimušais P. Abos iepriekš minētajos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.