Policija informē

[ A+ ] /[ A- ]

Pārdozē narkotiskās vielas

27.oktobrī no kādām mājām Tomes pagastā Ogres slimnīcā nogādāta 1982.g. dzimusī I., kurai konstatēta narkotisko vielu pārdozēšana. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Izdod patronu

27.oktobrī kādās mājās Suntažu pagastā 1950.g. dzimušais V. izdeva vītņstobra ieroča patronu. Uzsākts kriminālprocess.

Izsaka draudus

Saņemta informācija, ka 20.oktobrī Ogrē, Mālkalnes prospektā, 1950.g. dzimušais V. izteica draudus 1956.g. dzimušajam V. Saņemta arī informācija, ka 11.oktobrī Tīnūžu pagastā 1970.g. dzimušajam E. radies konflikts ar apsardzes firmas darbiniekiem. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Izvairās no soda izciešanas

Konstatēts, ka 1986.g. dzimušais ogrēnietis D. kopš 31.marta izvairās no soda izciešanas. Uzsākts kriminālprocess.

Traktors saduras ar auto

28.oktobrī 1989.g. dzimušais J. Ikšķilē, Rīgas ielā, vadīja traktoru un, veicot kreiso pagriezienu, izraisīja sadursmi ar automašīnu «BMW». 29.oktobrī pagaidām nenoskaidrots vadītājs Ikšķilē, Birzes ielā, vadīja auto «OPEL CALIBRA» un iepretim 22.namam izraisīja sadursmi ar pretimbraucošo «MITSUBISHI OUTLANDES». Pēc negadījuma «OPEL CALIBRA» vadītājs par notikušo nepaziņoja policijas darbiniekiem un atstāja negadījuma vietu. «OPEL CALIBRA» tika atrasta Ikšķilē, Cīruļu ielā, kur vadītājs spēkratu bija pametis. Abos gadījumos sastādīts CSN reģistrācijas protokols.

Suns apskādē vairākus auto

29.oktobrī pie veikala Tīnūžos kāds agresīvs suns uzbruka auto «RENAULT LAGUNA» un sakoda spēkrata labās puses atpakaļskata spoguļa korpusu, kā arī sabojāja kreisā spārna lakojumu. 30.oktobrī konstatēts, ka pie veikala Tīnūžu pagastā suns radījis bojājumus vairākiem auto, tostarp «AUDI A6» un «AUDI 100 AVANT». Uzsākta administratīvā lietvedība.

Mazgadīgie lieto alkoholu

29.oktobrī konstatēts, ka Rembatē, Liepu ielā, 2002.g. dzimušais K. un 2003.g. dzimušais N. atradās alkohola reibumā. Bērni nodoti vecākiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Izsaka seksuāla rakstura ierosinājumus

27.oktobrī 1989.g. dzimusī E. Ogrē telefoniski saņēmusi seksuāla rakstura ierosinājumus. 31.oktobrī saņemta informācija, ka Ogrē, Ķiršu ielā, kādai sievietei un viņas nepilngadīgajai meitai pa mobilo tālruni zvana nepazīstams vīrietis. Sakarā ar šo faktu policija pārbauda 1968.g. dzimušo D. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

Pazūd zeltlietas

29.oktobrī no kādām mājām Ķegumā, Celtnieku ielā, pazudušas zeltlietas. 31.oktobrī konstatēts: kādā dzīvoklī Ķegumā, Staru ielā, atspiežot durvju slēdzeni, nozagts dators, rūteris un atskaņotājs. Uzsākts kriminālprocess.

Nogādā slimnīcā

30.oktobrī no Mālkalnes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar vaļēju brūci galvā, galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu un 1,29 promiles stiprā alkohola reibumā nogādāts 1997.g. dzimušais M. Uzsākta administratīvā lietvedība. Savukārt 2.novembrī no Brīvības ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar sejas sasitumu, deguna kaula lūzumu un alkohola reibumā nogādāts 1995.g. dzimušais N. Šajā pašā dienā no Skolas ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar sejas un galvas sasitumu, kā arī 1,7 promiles stiprā alkohola reibumā nogādāts 1973.g. dzimušais A. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus. 2.novembrī no Mālkalnes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu un alkohola reibumā nogādāts arī 1980.g. dzimušais S.

Sniedz medicīnisko palīdzību

1.novembrī Ogrē, Draudzības ielā, sniegta medicīniskā palīdzība 1988.g. dzimušajam R., kuram konstatēti veselības traucējumi pēc efedrīna lietošanas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 

No auto nozog datoru

Saņemta informācija, ka 27.septembrī konstatēts: Ikšķilē, Indrānu ielā, no auto «OPEL VIVARO» nozagts dators.

 

Nelikumīgi noņem naudu

Saņemta informācija, ka 10.septembrī Spānijā no kādas Latvijas SIA bankas kartes nelikumīgi noņemti 1400 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

 

Nozog velosipēdu

1.novembrī Lielvārdē, Paegļu ielā, konstatēts, ka no mājas pagalma ir nozagts velosipēds.

 

Mēģina labprātīgi šķirties no dzīves

1.novembrī no Grīvas prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar grieztu brūci kreisās rokas apakšdelma rajonā ievietots 1992.g. dzimušais A., kurš bija labprātīgi mēģinājis šķirties no dzīves. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

 

Sakož suns

2.novembrī Ikšķilē, Lībiešu ielā, 1948.g. dzimušajai A. sniegta medicīniskā palīdzība. Sievietei uz ielas kreisās rokas 3. un 4.pirkstā iekoda suns. Uzsākta administratīvā lietvedība.