Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Sakož suns

7.septembrī pie bibliotēkas Ogrē, Brīvības ielā, 2002.gadā dzimušo T. sakodis suns.

Apskādē un apzog auto

7.septembrī konstatēts, ka Lielvārdē, Rembates ielā, nodarīti bojājumu automašīnai «VOLVO S60». Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1981.gadā dzimušo E. Uzsākts kriminālprocess. Bet 9.septembrī konstatēts, ka Lielvārdē, Lāčplēša ielā, no automašīnas piekabes nozagta valsts numurzīme. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Brīvības ielā, novietotajai automašīnai «BMW» sabojāts priekšējais stikls. Uzsākts kriminālprocess.

Iespējams, notikusi ļaunprātīga dedzināšana

7.septembrī Tomes pagastā, iespējams, 110 kvadrātmetru platībā ļaunprātīgi aizdedzināta klēts. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1961.gadā dzimušo E. Uzsākts kriminālprocess.

Atrod lādiņu

8.septembrī Ķeipenes pagastā, pie autoceļa Ķeipene – Suntaži, atrasts nesprādzis 2.pasaules kara laiku lādiņš, kas pēc klasifikācijas atbilst «C1» tipam.

Nodara miesas bojājumus

7.septembrī 1976.gadā dzimušais K. Lielvārdē, Rembates ielā, nodarīja miesas bojājumus 1981.gadā dzimušajam E. Uzsākts kriminālprocess. Bet 11.septembrī Birzgales pagastā miesas bojājumi nodarīti 1982.gadā dzimušajam J. Uzsākta administratīvā lietvedība.
Cieš negadījumā

8.septembrī 1955.gadā dzimušais M. Suntažu pagastā, pa autoceļu Vite – Viršukalns, vadīja automašīnu «RENAULT KANGO» un ceļa 8.kilometrā nepalaida no labās puses braucošo automašīnu «VOLVO 940», kā rezultātā notika sadursme. Pēc negadījuma Ogres slimnīcā ar krūšu kurvja sasitumu nogādāts automašīnas «RENAULT KANGO» vadītājs, kā arī ar iegurņa augšstilba sasitumu – 1979.gadā dzimusī B. Bet divas 2011.gadā dzimušas dvīnītes, kurā ir nepilni trīs mēneši, slimnīcā nogādātas apsekošanai. Uzsākts kriminālprocess.
Nozog naudu, datoru un fotoaparātu

8.septembrī konstatēts, ka, atspiežot mājas logu Ikšķilē, Ausekļa ielā, nozagti 166 lati. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Ogrē ielā, atspiežot logu, nozagts portatīvais dators «ASUS». Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Bet 11.septembrī konstatēts: no kāda dzīvokļa Ogrē, Zilokalnu prospektā, nozagts fotoaparāts «NIKON D300». Šajā pašā dienā no kādām mājām Ikšķilē, Daugavas ielā, nozagtas apkures caurules un instrumenti. Uzsākta kriminālprocess.

Saduras trīs auto

8.septembrī 1975.gadā dzimušais M. Lielvārdē, Lāčplēša ielā, vadīja automašīnu «MERCEDES BENZ» un iebrauca priekšā stāvošajā automašīnā «HUYNDAI GETZ», kura savukārt uzbrauca priekšā braucošajai automašīnai «FORD S – MAX». Bet 10.septembrī 1983.gadā dzimušais A. Ķeguma novadā, autoceļa Ķegums – Inciems 62.kilometrā, vadīja automašīnu «CITROEN BERLINGO» un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu «SCANIA» ar piekabi «NOOTEBOOM». Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog velosipēdus

8.septembrī konstatēts, ka no neaizslēgtas garāžas Lielvārdē, Cīruļu ielā, nozagts 65 latus vērts pusaudžu velosipēds. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Bet laikā no 7. līdz 10.septembrim divi velosipēdu nozagti no kāda pagraba Ķegumā, Staru ielā.

Paliek bez akumulatora un flīzēm

9.septembrī konstatēts, ka Tīnūžu pagastā, ceļa Tīnūži – Koknese 6.kilometrā, no pagaidu luksofora nozagts akumulators. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Parka ielā, no gājēju ceļa nozagtas betona flīzes.

Ceļu satiksmes negadījumā cieš velosipēdists

9.septembrī Ogrē, Daugavpils un Vidzemes ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu «BMW», kuru vadīja 1987.gadā dzimušais Z. un 1965.gadā dzimušo velosipēdisti, kura ar ķermeņa sasitumiem nogādāta Ogres slimnīcā. Šajā pašā dienā Ogres slimnīcā no Glāžšķūņa ar potītes lūzumu nogādāta 1953.gadā dzimusī L., kura autoceļa Ķegums – Inciems 61,7.kilometrā cietusi ceļu satiksmes negadījumā. Sakarā ar minēto faktu tiek pārbaudīts 1955.gadā dzimušais I. Bet 11.septembrī 1986.gadā dzimušais U. Ikšķilē, autoceļa Rīga – Daugavpils 28,5.kilometrā, vadīja automašīnu «BMW R1000» un iebrauca priekšā braucošajā automašīnā «ŠKODA FELICIA», kuru vadīja 1934.gadā dzimusī A. Negadījumā cieta automašīnas «BMW R1000» vadītājs, kurš ar smadzeņu satricinājumu nogādāts Gaiļezera slimnīcā. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.
Nozog dīzeļdegvielu un auto

9.septembrī konstatēts, ka Birzgales pagastā, meža 235.kvartāla 290.nogabalā no metāla cisternas nozagts 400 litru dīzeļdegvielas. Bet 10.septembrī konstatēts, ka no mājas pagalma Ogrē, Zilokalnu prospektā, nozagta 1989.gada izlaiduma balta automašīna «VAZ 21063».

Kriminālprocess – par pudeli degvīna

10.septembrī veikalā Ogrē, Vidus prospektā, nozagta degvīna pudele. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1979.gadā dzimušo I. Šajā pašā dienā minētajā veikalā nozagta vēl viena 0,7 litru tilpuma degvīna pudele.  Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1993.gadā dzimušo E. Abos gadījums uzsākts kriminālprocess.
Nozog motora detaļas un čuguna radiatorus

Saņemta informācija, ka 4.septembrī konstatēts: Madlienas pagastā, uzlaužot šķūnīša sienas dēlīšus, nozagtas motora detaļas. Uzsākts kriminālprocess. Bet 10.septembrī konstatēts: no kādu māju pagalma Ciemupē nozagti septiņi čuguna radiatori.
Nogādā slimnīcā
11.septembrī no spēļu zāles Lielvārdē Ogres slimnīcā ar sistu brūci labajā uzacī, labā apakšdelma lūzumu un alkohola reibumā nogādāts 1982.gadā dzimušais J. Bet 11.septembrī no Lielvārdes Ogres slimnīcā ar grieztu brūci labajā plaukstā vērsās 1983.gadā dzimušais V. Šajā pašā dienā no meža Ogrē, netālu no Ogres Valsts tehnikuma, Gaiļezera slimnīcā pēc pašnāvības mēģinājuma nogādāta 1962.gadā dzimusi ogrēniete, kurai konstatēts alkohola reibums. 11.septembrī no Mālkalnes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā nogādāta 1994.gadā dzimusī D., kurai konstatēta alkohola intoksikācija. Visos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

Netiek galā ar auto vadību

11.septembrī 1983.gadā dzimušais M. Ikšķiles novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «VW PASSAT» un 28.kilometrā netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un sabojāja aizsargbarjeru. Šajā pašā dienā 1974.gadā dzimušais M. Ķeipenes pagastā, pa vietējas nozīmes ceļu, vadīja automašīnu «VW TOURAN» un bremzējot izslīdēja pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu «VW PASSAT». Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Brauc reibumā

10.septembrī 1978.gadā dzimušais J. autoceļa Rīga – Ērgļi 78.kilometrā brauca ar velosipēdu, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Bet 11.septembrī 1963.gadā dzimušais V. ar velosipēdu, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieaujamo normu, brauca Ķeguma novadā, autoceļa Rīgas HES – Jaunjelgava 50.kilometrā. Šajā pašā dienā par analoģisku pārkāpumu aizturēts 1956.gadā dzimušais velosipēdists J., kurš brauca Ogres novadā, pa autoceļu Dzelmes – Veckrape.  Bet 1972.gadā dzimušais A. 11.septembrī Ogrē, Rīgas ielā, brauca ar automašīnu «MERCEDES BENZ», kurai bija piekabe «KRONE», būdams 3,5 promiles stiprā alkohola reibumā.