Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Nonāk slimnīcā

26.septembrī no Lēdmanes pagasta Ogres slimnīcā ar galvas sasitumiem ievietots 1965.gadā dzimušais V.

Apzog auto

26.septembrī, izsitot Ogrē, Zilokalnu prospektā, novietotās automašīnas «AUDI A3» durvju stiklu, nozagta automagnetola. Saņemta arī informācija, ka 20.septembrī no Lielvārdē, Lāčplēša ielā, novietotās automašīnas nozagta soma, kā arī dokumenti.

Izvairās no soda izciešanas, brauc reibumā

26.septembrī 1985.gadā dzimušais I. Krapes pagastā, pa autoceļu Līgatne – Skrīveri, vadīja automašīnu «VW JETTA», izvairoties no tiesību ierobežošanas soda izciešanas. Uzsākts kriminālprocess. Bet 27.septembrī 1951.gadā dzimušais P. Ķeguma novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «OPEL ASTRA CARAVAN», būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Savukārt 28.septembrī 1987.gadā dzimušais V. Ogrē, Kalna prospektā, brauca ar velosipēdu, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu.

Nevēlas izciest sodu

27.septembrī uzsākts kriminālprocess, jo 1974.gadā dzimusī I. Ogrē izvairās no brīvības atņemšanas soda izciešanas.

Apzog transformatoru, nozog vākus

27.septembrī konstatēts: Rembates pagastā, brīvi piekļūstot, apzagts transformators. Saņemta informācija, ka 12.septembrī konstatēts: Ogrē, Indrānu ielā, nozagti kanalizācijas un ūdens apgādes aku čuguna vāki. Šādi vāki nozagti arī Ogrē, Tīnūžu ielā. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nelikumīgi izmanto kredītkarti

25.septembrī konstatēts, ka Ogrē, Brīvības ielā, nelikumīgi izmantota 1959.gadā dzimušās I. kredītkarte.

Cieš, strādājot ar traktortehniku

27.septembrī Lauberes pagastā, kādas zemnieku saimniecības teritorijā, veicot iekraušanas darbus ar traktortehniku un to apturot, netika veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai tehnika nevarētu izkustēties no vietas, kā rezultātā miesas bojājumus guva 1977.gadā dzimušais M., kurš ar dažādām traumām nogādāts Gaiļezera slimnīcā.

Saduras trīs auto

27.septembrī 1977.gadā dzimusī I. Ogrē, Kalna ielā, vadīja automašīnu «BMW 520» un uzbrauca priekšā stāvošajai automašīnai «MAZDA 626», kas no saņemtā trieciena uzbrauca priekšā stāvošajai automašīnai «AUDI A4». Bet 28.septembrī 1978.gadā dzimušais D. Ogrē, Rīgas ielas un Kalna prospekta krustojumā, vadot automašīnu «VOLVO V70», izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW GOLF», kuru vadīja 1956.gadā dzimušais A. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Aizdegas auto

27.septembrī Suntažu pagastā aizdegās automašīna «LAND ROVER».

Nozog velosipēdus

27.septembrī konstatēts, ka Ogrē, Zinību ielā, brīvi piekļūstot, nozagts velosipēds «BMX PROSP». Uzsākts kriminālprocess. Šajā pašā dienā konstatēts, ka velosipēds nozagts arī pie Ogres bibliotēkas.

Izvairās maksāt uzturlīdzekļus

Saņemta informācija, ka Jumpravas pagasta iedzīvotājs, 1970.gadā dzimušais E., ļaunprātīgi izvairās maksāt uzturlīdzekļus. Uzsākts kriminālprocess.

Nolauž aizsargbarjeras, sabojā durvis

25.septembrī konstatēts, ka Ogrē, parka «Lazdukalni» skatu torņa jaunbūvē, nolauztas aizsargbarjeras. Bet 28.septembrī konstatēts, ka garāžu kooperatīvā Ogrē, Turkalnes ielā, sabojātas garāžas durvis.

Ālējas atskurbšanas telpā

28.septembrī 1984.gadā dzimušais M. atskurbšanas telpā Ogrē, Brīvības ielā, sabojāja gultas dēļu virsmu un videonovērošanas iekārtu. Uzsākts kriminālprocess.