Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Sabojā balkona un saimniecības ēkas durvis

17.oktobrī konstatēts: Ogrē, Ausekļa prospektā, sabojātas kāda dzīvokļa balkona durvis. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Tīnūžu pagastā uzlauztas saimniecības ēkas durvis.

Nozog dīzeļdegvielu un kannu

17.oktobrī konstatēts, ka no Ogrē, Jaudas ielā, novietotās automašīnas «MAN» nozagti 300 litri dīzeļdegvielas. Saņemta arī informācija, ka 14.oktobrī konstatēts: no angāra Ogrē, Baldones ielā, nozagta 25 litru tilpuma plastmasas kanna. Bet 18.oktobrī konstatēts, ka Lēdmanes pagastā, uzlaužot traktora degvielas tvertnes vāciņu, nozagti 140 litri degvielas. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Paliek bez žoga

17.oktobrī konstatēts, ka Ogresgala pagastā nozagts 20 000 kvadrātmetru platībai paredzēts metāla žogs. Uzsākts kriminālprocess.

Sabojā degvielas uzpildes pistoli

17.oktobrī 1979.gadā dzimusī K. degvielas uzpildes stacijā Ķegumā, Ķeguma prospektā, iepildīja automašīnā «VOLVO V70» degvielu un uzsāka kustību, aizmirstot izņemt degvielas uzpildes pistoli, to sabojājot. Bet 18.oktobrī arī 1992.gadā dzimušais N. automašīnā «TOYOTA YARIS» degvielas uzpildes stacijā Tīnūžu pagastā iepildīja degvielu un uzsāka kustību, neizņemot degvielas uzpildes pistoli, sabojājot uzpildes sūkni. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nodara miesas bojājumus, izsaka draudus

17.oktobrī Ogrē, Jaunatnes ielā, 1993.gadā dzimušajam A. nodarīti miesas bojājumi. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1991.gadā dzimušo A. un 1992.gadā dzimušo Z. Uzsākta administratīvā lietvedība. Saņemta informācija, ka 3.oktobrī 1973.gadā dzimušais I. savā dzīves vietā Ķeipenes pagastā izteica draudus savai 1977.gadā dzimušajai sievai.

Nozog divriteni

Noskaidrots, ka 14.oktobrī Suntažu pagastā no neaizslēgta šķūnīša nozagts divritenis, kurš atrasts un atdots īpašniekam. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1956.gadā dzimušo I. Informācija pievienota jau iepriekš uzsāktajam kriminālprocesam. «OVV» jau rakstīja, ka minētais vīrietis 13.oktobrī uz karstām pēdām tika aizturēts aizdomās par zādzību no veikala Suntažu pagastā. Garnadzis veikala telpās iekļuvis, uzlaužot veikala durvis, un nozadzis cigaretes, kā arī kases aparātu, kurā atradās aptuveni 20 latu.

Nedod ceļu

18.oktobrī 1955.gadā dzimusī A. Ikšķilē, pa Jāņa Kugas ielu Upes ielas virzienā, vadīja automašīnu «CITROEN C3» un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai «VW PASSAT», kā rezultātā notika sadursme. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nogādā slimnīcā

18.oktobrī no Tīnūžu pagasta Ogres slimnīcā nogādāts 1984.gadā dzimušais N., kuram konstatēta griezta brūce apakšstilbā un 0,93 promiles stiprs alkohola reibums.

Apzog šķūnīti un salonu

Saņemta informācija, ka 12.oktobrī konstatēts: Dzelmēs apzagts šķūnītis. Bet 18.oktobrī konstatēts, ka Ogrē, Brīvības ielā, apzagts salons.

Nozog motociklu

18.oktobrī konstatēts, ka no kādas mājas pagalma Tomes pagastā nozagts motocikls «SUZUKI». Uzsākts kriminālprocess.

Deg virtuves siena

19.oktobrī Ogrē, Aveņu ielā, 1,5 stāvu dzīvojamajā mājā divu kvadrātmetru platībā dega virtuves siena. Policija noskaidro aizdegšanās iemeslus un apstākļus.

Atrod lādiņu

19.oktobrī meža masīvā Tomes pagastā atrasts nesprādzis lādiņš. Par atradumu informēti nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības speciālisti.