Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Sabojā aizsargbarjeru un luksoforu
6.janvārī pulksten 00.52 pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu Ogrē, Kalna prospekta un Brīvības ielas krustojumā, sabojāja luksoforu un aizsargbarjeru, pēc kā no negadījuma vietas aizbrauca, nepaziņojot par notikušo policijai. Ogres policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties visus iespējamos minēta negadījuma aculieciniekus. Lūgums zvanīt: 65002400.
Sabojā ārdurvju slēdzeni
5.janvārī konstatēts, ka Ogresgalā, brīvi piekļūstot, uzlauzta kāda dzīvokļa ārdurvju slēdzene. Policija pārbauda Kuldīgas iedzīvotājus – 1964.gadā dzimušu sievieti un 1948.gadā dzimušu vīrieti.
Nogādā slimnīcā
5.janvārī no savas dzīvesvietas Ogresgala pagastā Ogres slimnīcā ar traumatisku asins izplūdumu galvā nogādāts 1939.gadā dzimušais V. Šajā pašā dienā no savas dzīvesvietas Suntažu pagastā Rīgā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, ar smadzeņu satricinājumu, zemādas hematomu un krūškurvja sasitumu nogādāts 1999.gadā dzimušais A. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.
Nozog spoguļus un mantas
5.janvārī konstatēts, ka no Ogrē, Grīvas prospektā, novietotās automašīnas «BMW 528» nozagti abi atpakaļskata spoguļi. Šajā pašā dienā konstatēts arī, ka no Ogrē, Mālkalnes prospektā, novietotās automašīnas «HYUNDAI LANTRA» nozagtas smaržas un mobilais telefons «SAMSUNG». Saņemta informācija, ka 16.decembrī no Ogrē, Mālkalnes prospektā, novietotās automašīnas «MERCEDES BENZ» nozagti atpakaļskata spoguļu stikliņi. Uzsākts kriminālprocess. Valsts policijas Rīgas reģiona Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniece Karīna Larionova stāsta, ka saistībā ar auto spoguļu zādzībām aizturēts vīrietis, kuram kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, un šobrīd tiek apzinātas visas minētās personas noziedzīgo nodarījumu epizodes, jo ne visos gadījumos cietušie ar iesniegumu vērsušies policijā.
Izkrāpj naudu
Saņemta informācija, ka pagājušā gada 30.decembrī Ogrē, Celtnieku ielā, 1991.gadā dzimušajam E. izkrāpts 400 latu. Uzsākts kriminālprocess. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniece Karīna Larionova stāsta, ka cietušais nodevis remontā savu auto un, kad pēc mēneša ieradies tam pakaļ, nav bijis mierā ar remonta tāmi, uzskatot, ka ir apkrāpts.
Zagļi aiznes bišu stropus un siltumizolācijas materiālus
6.janvārī konstatēts, ka no kādas saimniecības Lielvārdes novadā nozagti bišu stropi. Saņemta arī informācija, ka Ogresgala pagastā no šķūnīša nozagti astoņi ruļļi siltumizolācijas materiāla (vates). Uzsākts kriminālprocess.
Nozog traktora dzinēja detaļas
7.janvārī konstatēts, ka no kāda šķūnīša Rembatē nozagtas traktora dzinēja detaļas un graudu transportiera lenta. Mantas atdotas saimniekam. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1943.gadā dzimušo ķegumieti P. Uzsākts kriminālprocess.
Iebrauc kokā
7.janvārī 1952.gadā dzimusī A. Lauberes pagastā, pa autoceļu Laubere – Madliena, vadīja automašīnu «OPEL ASTRA CARAVAN», 39.kilometrā nobrauca no brauktuves un ietriecās kokā. Sieviete guvusi miesas bojājumus. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.