Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Vēlas nonākt cietumā

12.februārī konstatēts, ka veikalam Lielvārdē, Dravnieku ielā, izsists loga stikls. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1966.gadā dzimušo J. Minētais vīrietis šajā pašā dienā veikalā Ogrē, Brīvības ielā, nozaga arī 0,2 litru tilpuma degvīna pudeli. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Aizdomās turētais skaidro, ka noziedzīgās darbības izdarījis, jo vēloties nonākt cietumā.

Apzog dzīvokli un māju

7.februārī konstatēts, ka Rembatē, Ķeguma ielā, izdarīta zādzība no dzīvokļa, kur nozagti 22 metri cauruļu ar vara pārklājumu. Sakarā ar minēto faktu policija aizturējusi divas personas. Uzsākts kriminālprocess. Bet 9.februārī konstatēts, ka no kādām mājām Jumpravas pagastā nozagts televizors «TOSHIBA».

Sakaujas nepilngadīgie

Saņemta informācija, ka 5.janvarī Suntažos 1999.gadā dzimušais A. fiziski ietekmējis 1997.gadā dzimušo K., bet pagājušā gada 16.decembrī 1995.gadā dzimušais M. fiziski ietekmējis 1997.gadā dzimušo A.

Nejauši iemet ar nazi

8.februārī 1993.gadā dzimušais R. Tīnūžu pagastā, spēlējoties ar nazi, netīšām iegrieza 1994.gadā dzimušajam A. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka pusaudži nodevušies savdabīgām rotaļām – viens no viņiem sviedis nazi, ar kuru nejauši trāpījis otram, tādējādi radot savainojumu.

Reibumā brauc gan ar velosipēdiem, gan auto

Vairāk kā 10 velosipēdisti un autovadītāji pēdējo dienu laikā aizturēti, braucot reibumā. Starp viņiem īpašu uzmanību izpelnījās 9.februārī Ogres novadā aizturētais 1964.gadā dzimušais velosipēdists, jo viņam nebija arī velosipēda vadītāja apliecības. Savukārt 11.februārī 1990.gadā dzimušais R. Ikšķiles novadā, pa autoceļu Ogre – Suntaži, automašīnu vadīja atkārtoti gada laikā bez vadītāja apliecības, turklāt būdams 1,67 promiles stiprā alkohola reibumā.

Nozog dīzeļdegvielu

8.februārī konstatēts: Krapes pagastā no ceļu būves tehnikas bākām nozagti 613 litri dīzeļdegvielas 588 latu vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

Nodara miesas bojājumus

9.februārī kādā dzīvoklī Ogrē, Upes prospektā, 1984.gadā dzimušais D. nodarīja miesas bojājumus 1983.gadā dzimušajam A. Šajā pašā dienā dzīvesvietā Ogrē, Mālkalnes prospektā, miesas bojājumi nodarīti arī 1993.gadā dzimušajai K. Abos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Paliek bez maka un telefona

9.februārī 1940.gadā dzimušais A. savā dzīvesvietā Ogrē, Ausekļa prospektā, konstatēja, ka viņam nozagts maks, kurā bija divas kredītkartes un 145 lati. Bet 10.februārī pagaidām nenoskaidrots vīrietis mājas kāpņu telpā Ogrē, Mālkalnes prospektā, 1945.gadā dzimušajam V. nozaga maku, kurā bija kredītkarte un invalīda apliecība. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Šajā pašā dienā 1960.gadā dzimušais J. Ogres Autoostā konstatēja, ka viņam nozagts mobilais telefons «NOKIA». Bet 1965.gadā dzimusī U. informē, ka šajā pašā dienā mobilais telefons «SAMSUNG» nozagts mācību iestādes garderobē Ogrē, Zinību ielā.

Nozog piekabi

Saņemta informācija, ka 6.februārī konstatēts: Tomes pagastā nozagta paštaisīta kokmateriālu izvešanas piekabe. Uzsākts kriminālprocess.

Atrod mirušu

10.februārī kādās mājās Meņģeles pagastā bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1943.gadā dzimušais rīdzinieks G. Bet 12.februārī savā dzīvesvietā, kādās mājās Tīnūžu pagastā, bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1945.gadā dzimušais M. Abos gadījumos mirušajiem norīkota tiesu medicīniskā ekspertīze un uzsākts kriminālprocess.

Nogādā slimnīcā

11.februārī no savas dzīvesvietas Ogrē, Turkalnes ielā, Ogres slimnīcā ar galvas un ķermeņa sasitumiem nogādāta 1968.gadā dzimusī O. Šajā pašā dienā no kāda dzīvokļa Ogrē, Meža prospektā, ar sistu brūci galvā Ogres slimnīcā nogādāts 1975.gadā dzimušais A. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nozog magnetolu

11.februārī konstatēts, ka no Ogrē, Upes prospektā, novietotās automašīnas «MAZDA 626» nozagta magnetola.

Nesadala ceļu

11.februārī Ogrē, Zilokalnu un Vidus prospekta krustojumā, notika sadursme starp automašīnu «VOLVO V40» un automašīnu «MAZDA 626». Šajā pašā dienā Ikšķilē, Kārklu un Papeļu ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu «GALAXY» un automašīnu «HONDA ACCORD». Bet 12.februārī 1961.gadā dzimušais A. Lielvārdē vadīja automašīnu «AUDI 100 AVANT» un Lāčplēša un Ausekļa ielas krustojumā izraisīja sadursmi ar automašīnu «AUDI 80». Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.