Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Nozog somu, naudu un telefonu

19.oktobrī 1932.gadā dzimusī L. Lielvārdē konstatēja, ka viņai nozagta somiņa, kurā bija dokumenti un 25 lati. Saņemta arī informācija, ka 13.oktobrī Ogrē, Skolas ielā, 1991.gadā dzimušajam M., brīvi piekļūstot, nozagts mobilais telefons «NOKIA 6233». Uzsākts kriminālprocess.

No dzīvokļa pazūd mantas

19.oktobrī konstatēts, ka no dzīvokļa Ikšķilē, Skolas ielā, pazudušas dažādas mantas. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Lielvārdē, Laivu ielā, brīvi piekļūstot, no kādu māju teritorijas nozagti seši radiatori. Nozagtais ir atgūts un sakarā ar minēto faktu policija aizturējusi un pārbauda divas personas. Uzsākts kriminālprocess.

Atrod mirušu

19.oktobrī kādās mājās Tomes pagastā bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1941.gadā dzimušais A.

Sabojā auto durvju slēdzeni

19.oktobrī konstatēts, ka sabojāta Ogrē, Loka ielā, novietotās automašīnas «VW GOLF» durvju slēdzene. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ķeipenes pagastā novietotajai automašīnai «VW SHARAN» izsists aizmugurējais stikls.

Nozog elektrības transformatorus

19.oktobrī konstatēts, ka Ogresgala pagastā un arī Ķeipenes pagastā netālu no kādām mājām nozagts elektrības transformators. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Vēlas labprātīgi šķirties no dzīves

19.oktobrī 1978.gadā dzimušais E. savā dzīves vietā Ogrē, Lapu ielā, pēc ģimenes strīda mēģināja izdarīt pašnāvību pakaroties.

Nedod ceļu, neizvēlas pareizu braukšanas ātrumu

19.oktobrī 1986.gadā dzimusī M. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu «BMW» un nedeva ceļu pretimbraucošajai automašīnai «OPEL VECTRA CARAVAN», kuru vadīja I. Šajā pašā dienā 1976.gadā dzimusī L. Ogrē, Daugavpils ielā, vadīja automašīnu «MERCEDES BENZ» un uz Ogres upes tilta, iespējams, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, tāpēc iebrauca priekšā braucošajā automašīnā «VW TRANSPORTER», kuru savukārt uzstūma automašīnai «PLYMOUT GRAND VOYAGER». Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Brauc reibumā ar velosipēdu

19.oktobrī 1960.gadā dzimušais E. Lielvārdē, Avotu ielā, brauca ar velosipēdu, būdams 1,20 promiles stiprā alkohola reibumā.

Izvarošanas fakts neapstiprinājās

18.oktobrī policijā vērsās 1961.gadā dzimusi sieviete, kura informēja: kādā viesnīcā Turcijā izvarota viņas 1981.gadā dzimusī meita. Māte stāstīja, ka meita uz Turciju devusies atpūtas braucienā. Sazinoties ar Turcijas varas iestādēm un pārbaudot minēto informāciju, izvarošanas fakts neapstiprinājās. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne aicina, atrodoties ārzemēs un nezinot konkrētās valsts likumdošanu, tradīcijas vai mentalitāti, pret dažāda veida iepazīšanos un piedāvājumiem kopīgi pavadīt brīvo laiku izturēties piesardzīgi, lai vēlāk nevajadzētu meklēt palīdzību policijā. «Pat tad, ja noziedzīgais nodarījums izdarīts ārzemēs, mums ir iespēja sazināties ar attiecīgās valsts tiesībaizsardzības iestādēm un, ja tas ir nepieciešamas, sniegt palīdzību savas valsts pilsoņiem,» skaidro I.Meikšāne.