Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Apzog jaunbūves

30.augustā konstatēts: no kādas jaunbūves Ogrē, Maija gatvē, nozagti dažādi instrumenti un vadi. Šajā pašā dienā konstatēts, ka izdarīta zādzība no kādas jaunbūves Tīnūžu pagastā. Zagļi līdzi aiznesuši koka logus un iekšējās palodzes. Uzsākts kriminālprocess.

Paliek bez telefona un naudas

28.augustā no tirdzniecības telts Ogrē, Brīvības ielā, brīvi piekļūstot, nozagts mobilais telefons «NOKIA 6233». Saņemta arī informācija, ka 1975.gadā dzimusī I. 3.augustā kādās mājās Jumpravas pagastā konstatējusi: viņai nozagts 100 latu. Uzsākts kriminālprocess. Bet 30.augustā 1949.gadā dzimusī O. Ogrē, Brīvības ielā, konstatēja, ka viņai pazudusi pase.

Nozog dīzeļdegvielu un zāģbaļķus

30.augustā konstatēts, ka Tīnūžu pagastā no stāvlaukumā ceļa malā novietotās automašīnas «VOLVO» nozagta dīzeļdegviela. Saņemta informācija, ka 27.maijā konstatēts: mežā Lielvārdes pagastā nozagti 17 kubikmetri priedes un egles zāģbaļķu. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1990.gadā dzimušo R. Uzsākts kriminālprocess.

Nelikumīgi uzpērk metāllūžņus

Konstatēts, ka laikā no 20. līdz 25.augustam N. un K. Birzgales pagastā nodarbojušies ar metāllūžņu uzpirkšanu un realizāciju bez speciālas licences. Savukārt T. Birzgales pagastā ar metāllūžņu uzpirkšanu un realizāciju bez speciālas licences nodarbojies laikā no 25. līdz 28.augustam. Abos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Brauc reibumā ar velosipēdu

30.augustā 1956.gadā dzimušais A. Lielvārdē, Laimdotas ielā, brauca ar velosipēdu, būdams 1,93 promiles stiprā alkohola reibumā. Bet 31.augustā 1968.gadā dzimušais A. Lielvārdē, Rembates ielā, brauca ar velosipēdu, būdams 1,16 promiles stiprā alkohola reibumā. Šajā pašā dienā Lielvārdes novadā, pa autoceļu Lielvārde – Rozītes, 1972.gadā dzimušais D. brauca ar velosipēdu alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Bet ar velosipēdu 2,16 promiles stiprā alkohola reibumā Lielvārdē, Rembates ielā, brauca 1956.gadā dzimušais A.

Veikalā nozog vibrokrēslu

30.augustā konstatēts, ka no veikala Ogrē, Mednieku ielā, brīvi piekļūstot, nozagts bērnu vibrokrēsliņš. Uzsākts kriminālprocess.

Nokrīt no peldošā krāna

30.augustā 1947.gadā dzimušais V. Ķegumā nokrita no peldošā krāna – aptuveni no septiņu metru augstuma. Vīrietis smagā stāvoklī nogādāts Gaiļezera slimnīcā, kur mira. Uzsākts kriminālprocess, policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nelikumīgi glabā cigaretes

29.augustā 1978.gadā dzimušajai O. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņa Ogrē, Brīvības ielā, nelikumīgi glabāja cigaretes ar Krievijas akcīzes markām.

Nozog rododendrus un makšķeres

31.augustā konstatēts, ka pie mācību iestādes Ogrē, Meža prospektā, nozagti četri rododendri. Šajā pašā dienā konstatēts, ka no Ogrē, Mālkalnes prospektā, novietotās automašīnas «VW TRANSPORTER» nozagtas četras makšķeres.

Paliek bez auto

31.augustā konstatēts: no kādas mājas pagalma Dzelmēs nozagta 1999.gada izlaiduma automašīna «AUDI A6». Uzsākts kriminālprocess.

Vilto parakstu

Saņemta informācija, ka 24.februārī Ogrē, Grīvas prospektā, viltots kādas SIA valdes locekļa paraksts. Uzsākts kriminālprocess.

Piesavinās krūmgriezi un telefonu

Saņemta informācija, ka 26.augustā G. Ogrē piesavinājies 1957.gadā dzimušajam R. piederošo krūmgriezi. Bet 31.augustā Dz. autobusa pieturvietā Ķeipenes pagastā piesavinājies 1976.gadā dzimušās I. mobilo telefonu. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Sakož suns

25.augustā 1990.gadā dzimušo M. Ogrē, Mālkalnes prospektā, sakoda suns. Uzsākts kriminālprocess.

Atrod nesprāgušu lādiņu

31.augustā Ikšķiles novadā, netālu no Dubkalnu karjeras, atrasts nesprādzis lādiņš.