Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Nonāk slimnīcā

6.decembrī no Lielvārdes Ogres slimnīcā ar miesas bojājumiem nogādāts 1970.gadā dzimušais A. Šajā pašā dienā no Madlienas pagasta Ogres slimnīcā ar galvas sasitumiem ievietots 1992.gadā dzimušais M. Uzsākts kriminālprocess. Bet 7.decembrī no Rīgas ielas Ogrē ar galvas traumu un alkohola reibumā slimnīcā nogādāta 1972.gadā dzimusī A. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nozog elektrības uzskaites aparātu

Saņemta informācija, ka 2. decembrī no kādām mājām Ķeipenes pagastā nozagts elektrības uzskaites aparāts.

Paliek bez spoguļiem un degvielas

6.decembrī konstatēts, ka no Ogrē, Mālkalnes prospektā, novietotās automašīnas «BMW 530» nozagti atpakaļskata spoguļi. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, uz autoceļa Rīga – Daugavpils, netālu no degvielas uzpildes stacijas, no automašīnas «VOLVO» nozagta dīzeļdegviela. Bet 7.decembrī konstatēts, ka no Ogrē, Brīvības ielā, novietotās automašīnas «MERCEDES BENZ» nozagti atpakaļskata spoguļi.

Izraisa sadursmi

7.decembrī 1952.gadā dzimušais J. Ķegumā, Ķeguma prospektā, pa autoceļu Ķegums – Inciems, vadīja automašīnu «VOLVO 850» un, iespējams, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, kā rezultātā auto saslīdēja un izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu «MITSUBISHI CARISMA». Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Iebrauc aizsargbarjerā un kokā

6.decembrī 1956.gadā dzimusī I. Tīnūžu pagastā, pa autoceļu Ulbroka  – Ogre, vadīja automašīnu «SAAB»,  24.kilometrā nobrauca no ceļa un iebrauca kokā. Šajā pašā dienā 1967.gadā dzimušais A. Lielvārdes pagastā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «VOLVO FH12», 62,7.kilometrā nobrauca no ceļa un apgāzās. Bet 7.decembrī pagaidām nenoskaidrots autovadītājs Ogrē, Rīgas ielā, vadīja pagaidām nenoskaidrotu automašīnu un iebrauca degvielas uzpildes stacijas aizsargbarjerā, kā rezultātā radīja tai bojājumus. Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Gūst traumu

6.decembrī kādas SIA ražošanas telpās Ogrē, Akmeņu ielā, 1956.gadā dzimušajam N. uzkrita zivju pumpja korpuss, kā rezultātā vīrietis guvis miesas bojājumus. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Noskaidro atrašanās vietu

Saņemta informācija: kopš 15.novembra nav zināma Ogresgala pagasta iedzīvotāja, 1972.gadā dzimušā A., atrašanās vieta. Policija pārbauda minēto informāciju.

Brauc reibumā

6.decembrī 1982.gadā dzimušais K. Jumpravas pagastā, pa autoceļu Dzelmes – Krape, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, brauca ar velosipēdu.

Atrod mirušu

6.decembrī kādā dzīvoklī Lielvārdē, Avotu ielā, bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasta mirusi 1948.gadā dzimusī M. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog zāģbaļķus

6.decembrī Birzgales pagastā, Skaistkalnes iecirkņa meža 295. un 297.kvartālā, no krautuves nozagti zāģbaļķi. Cietušajiem nodarīts 3550 latu liels materiālais zaudējums. Uzsākts kriminālprocess.