Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Paliek bez spoguļiem un numurzīmes

10.decembrī no Ogrē, Brūkleņu ielā, novietotās automašīnas «MERCEDES BENZ» nozagti atpakaļskata spoguļi. Šajā pašā dienā bez spoguļiem palikusi vēl kāda «MERCEDES BENZ» markas automašīna, kas bija novietota Ikšķilē, Rasas ielā. Saņemta arī informācija, ka 4.augustā konstatēts: no Ikšķilē, Rīgas ielā, novietotās automašīnas «PEUGEOT» nozagtas valsts numurzīmes.

Nozog kabeli

8.decembrī konstatēts, ka Ogrē, Slimnīcas ielā, brīvi piekļūstot, nozagts sakaru kabelis. Uzsākts kriminālprocess. Vēl saņemta informācija, ka sakaru kabelis Ogrē, Slimnīcas ielā, nozagts arī 28.novembrī.

Izmanto svešu kredītkarti

Saņemta informācija: 1988.gadā dzimušais E. 6.decembrī Ogrē, Mālkalnes prospektā, konstatēja, ka nozagta un izmantota viņa kredītkarte. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

9.decembrī 1964.gadā dzimušais A. Madlienas pagastā, pa autoceļu Līgatne – Skrīveri, būdams 2,91 promili stiprā alkohola reibumā, brauca ar automašīnu «VW GOLF». 10.novembrī Lielvārdē, Rembates ielā, reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, ar velosipēdu brauca 1960.gadā dzimušais E. Bet 11.novembrī 1963.gadā dzimušais G. Ogrē, Rīgas ielā, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, vadīja automašīnu «AUDI AVANT». Šajā pašā dienā Lielvārdē, Laimdotas ielā, alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, automašīnu «OPEL VECTRA» vadīja 1979.gadā dzimusī V. Savukārt Ogrē, Kalēju ielā, alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu ar automašīnu «FIAT DUCATO» brauca 1985.gadā dzimušais U. Bet 12.decembrī ar automašīnu «VW GOLF» alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, Ogrē brauca 1989.gadā dzimušais K.

Atrod mirušus

10.decembrī mežā Turkalnē, netālu no Mazās Juglas, bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1951.gadā dzimušais A. Kā šobrīd noskaidrots, vīrietim uzkritis koks. Bet 12.decembrī kādā dzīvoklī Ogrē, Skolas ielā, atrasts miris 1972.gadā dzimušais A., kurš no dzīves šķīries labprātīgi. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Paliek bez pases

Saņemta informācija, ka 1953.gadā dzimušais I. 23.novembrī Rīgā, Centrālās stacijas rajonā, konstatēja, ka viņam pazudusi pase. Saņemta arī informācija, ka 7.decembrī 1967.gadā dzimusī D. Rīgā, Centrāltirgus rajonā, konstatēja, ka viņai pazudusi pase, laulības apliecība un norēķinu karte. Bet 9.decembrī L. Ķeguma dzelzceļa stacijā konstatēja, ka viņai nozagta somiņa, kurā atradās pase.

Piesavinās auto

Saņemta informācija: kopš 1.decembra 1971.gadā dzimušais I. piesavinājies Ikšķiles iedzīvotāja, 1969.gadā dzimušā R., automašīnu «LEXUS». Policija pārbauda minēto informāciju.

Apzog pagrabu, uzlauž dzīvokļa durvis

8.decembrī konstatēts, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, uzlaužot durvis, apzagts pagrabs. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Tīnūžu ielā, uzlauztas kādas dzīvokļa durvis. Bet 9.decembrī no kāda šķūnīša Ogrē, Draudzības ielā, nozagtas dažādas mantas – elektriskais zāles pļāvējs, trimeris un elektriskās dārza šķēres.

Iet bojā ugunsgrēkā

8.decembrī kādās mājās Tīnūžu pagastā, Meža ielā, pēc ugunsgrēka atrasta mirusi 1930.gadā dzimusī G., kura, visticamāk, nosmakusi dūmos. Norīkota tiesu medicīniskā ekspertīze. Uzsākts kriminālprocess. Bet 11.decembrī kādās mājās Madlienas pagastā no pārkurinātas krāsns aizdegās pirts. Šajā pašā dienā kādās mājās Ogresgala pagastā īssavienojuma rezultātā dega elektrības skaitītāja skapis.

Apskādē un apzog auto

8.decembrī konstatēts, ka Tīnūžu pagastā, brīvi piekļūstot, radīti bojājumi automašīnai «MOSKVICH». Uzsākts kriminālprocess. Bet 11.decembrī Ogrē, Meža prospektā, atlaužot priekšējās labās puses durvis, no automašīnas «VOLVO 460» salona nozagti divi metināšanas aparāti, elektriskais urbis un magnetola.

Aiztur par izvarošanu

9.decembrī pa karstām pēdām par kādas paziņas izvarošanu, pielietojot vardarbību un draudus, dzīvoklī Ķegumā, Smilšu ielā, aizturēts 1987.gadā dzimušais limbažnieks J. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Iespējams, aizturētais bez ārsta norīkojuma lietojis narkotiskās vielas, sakarā ar to uzsākta arī administratīvā lietvedība.

Iebrauc kokā

8.decembrī 1976.gadā dzimusī K. Ikšķilē, Dainu ielā, vadīja automašīnu «ALFA ROMEO» un pretim mājai Nr.5, iespējams, nebija izvēlējusies pareizo braukšanas ātrumu, tāpēc uzbrauca šķērslim – kokam. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozāģē egles, nozog ragavas

8.decembrī konstatēts, ka uz lauka Krapes pagastā nozāģētas astoņas Sibīrijas egles. Uzsākts kriminālprocess. Bet 12.decembtrī konstatēts, ka Ogrē, Meža prospektā, brīvi piekļūstot, nozagtas ragavas.

Apzog pirti un garāžu

Saņemta informācija, ka 20.novembrī no kādas pirts terases Madlienas pagastā, brīvi piekļūstot, nozagtas dažādas mantas. Bet 11.decembrī konstatēts: uzlaužot kādu garāžu Ogrē, nozagts figūrzāģis, leņķa slīpmašīna un urbjmašīna.

Izraisa sadursmi

9.decembrī 1969.gadā dzimušais D. Ķeguma novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «DODGE GRAND CARAVAN» un 48,2.kilometrā, iespējams, neievēroja distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā braucošajai automašīnai «TOYOTA COROLLA». Šajā pašā dienā 1962.gadā dzimušais A. Lielvārdes novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «AUDI 80» un 72,2.kilometrā, iespējams, nebija izvēlējies pareizo braukšanas ātrumu, tāpēc uz slidenā ceļa izraisīja sadursmi ar automašīnu «MAZDA» un automašīnu «AUDI AVANT». Savukārt 11.decembrī 1961.gadā dzimušais A. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu «MERCEDES BENZ SPRINTERS» un krustojumā ar Raiņa prospektu, veicot kreiso pagriezienu, iespējams, nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «KIA CEED». Bet 12.decembrī 1977.gadā dzimušais A. Ķegumā vadīja automašīnu «VW GOLF» un, iespējams, nebija izvēlējies pareizu braukšanas distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā braucošajai automašīnai «VOLVO V40». Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Apsaldē rokas un kājas

10.decembrī no Mazozolu pagasta Biķernieku slimnīcā ar roku un kāju apsaldēšanu nogādāts 1954.gadā dzimušais K. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Bet 11.decembrī no Ogres Ogres slimnīcā ar kājas traumu nogādāts ciemupietis, 1981.gadā dzimušais A. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Piesavinās telefonu, nozog maku

11.decembrī pagaidām nenoskaidrots jaunietis naktsklubā Ogrē, J.Čakstes prospektā, piesavinājies 1991.gadā dzimušā K. mobilo telefonu «LG». Bet 12.decembrī, brīvi piekļūstot, 1992.gadā dzimušajai A. Ogrē, Brīvības ielā, nozagts maks.

Norauj reklāmas plakātus

12.decembrī konstatēts: Lielvārdē, no vilciena Lielvārde – Rīga, norauti reklāmas plakāti. Policija noskaidro notikušā apstākļus.