Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Protokols par čurāšanu

1946.gadā dzimušajam N. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš 6.septembrī aiz autoostas Ogrē, Brīvības ielā, veica huligāniskas darbības – nokārtoja dabiskās vajadzības.

Paliek bez atpakaļskata spoguļiem

6.septembrī konstatēts, ka no Ikšķilē, Dainu ielā, novietotās automašīnas «LEXUS» pazuduši atpakaļskata spoguļi.

Brauc reibumā ar velosipēdu

6.septembrī ceļu policijas darbinieki aizturējuši vairākus velosipēdistus, kas braukuši reibumā, turklāt visi aizturēti Lielvārdē. Stacijas ielā ar velosipēdu 0,96 promiles stiprā alkohola reibumā brauca 1953.gadā dzimušais I., Rembates ielā 1,38 promiles stiprā alkohola reibumā – 1963.gadā dzimušais A., bet 1968.gadā dzimušais J. ar velosipēdu brauca 1,55 promiles stiprā alkohola reibumā. Arī nākamajā dienā, 7.septembrī, Lielvārdē, Lauku ielā, apturēts velosipēdists, kuram konstatēts 1,02 promiles stiprs alkohola reibums.

Jāatgādina, ka velosipēdu un mopēdu vadītājiem par braukšanu reibumā, ja alkohola koncentrācija asinīs ir no 0,5 promilēm, bet nepārsniedz 1,0 promili, sods ir 30 latu; ja alkohola koncentrācija pārsniedz 1 promili, bet nepārsniedz 1,5 promiles, naudas sods ir 80 latu; bet, ja alkohola koncentrācija pārsniedz 1,5 promiles, ir jāšķiras no 120 latiem.

Apzog traktoru un celtniecības vagoniņu

Saņemta informācija, ka 26.augustā konstatēts: Ķeipenes pagastā, brīvi piekļūstot, apzagts traktors. Zagļi līdzi aiznesuši traktora jūgvārpsta pagarinātāju. Bet 7.septembrī pulksten 13 konstatēts, ka Ogrē, Saules ielā, uzlaužot durvis, izdarīta zādzība no celtniecības vagoniņa. Cietušie palikuši bez slīpmašīnas, āmura, caurules un ķerras.

Nozog somiņu

6.septembrī 1992.gadā dzimusī ķegumiete S. Rīgā, Centrāltirgū, konstatēja, ka viņai nozagta rokas somiņa.

Zagļi apciemo dzīvokli

7.septembrī konstatēts: no kāda dzīvokļa Ogrē, Dārza ielā, izsitot loga stiklu, nozagts videomagnetafons un videopleijers.

Izraisa negadījumu

7.septembrī pulksten 12.15 1981.gadā dzimušais P. Ogrē, Daugavpils ielā, vadīja automašīnu «VW GOLF» un uzbrauca priekšā braucošajai automašīnai «HUYNDAI SANTA FE». Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.