Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Paliek bez maka

Saņemta informācija, ka 18.janvārī konstatēts: no kāda dzīvokļa Ikšķilē, Stacijas ielā, nozagts maks ar naudu. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1998.gadā dzimušo V. Bet 18.februārī konstatēts, ka 1987.gadā dzimušajai I. Ogrē, Brīvības ielā, nozagts telefons «IPHONE 3G». Savukārt 19.februārī 1992.gadā dzimusī I. naktsklubā Ogrē, J.Čakstes prospektā, konstatēja, ka viņai nozagta soma ar dokumentiem. Šajā pašā dienā soma ar dokumentiem minētā naktskluba tualetes telpās nozagta arī 1992.gadā dzimušajai L. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne aicina būt uzmanīgiem un neatstāt bez uzraudzības savas personiskās mantas.

Ogrē deg auto

16.februārī Ogrē, Brīvības ielā, iespējams, īssavienojuma rezultātā aizdegās automašīna «FORD FIESTA». Minētās degšanas rezultātā bojājumi nodarīti arī netālu stāvošajai automašīnai «OPEL ASTRA CARAVAN».

Protokols par huligānismu

1964.gadā dzimušajai T. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņa 16.februārī Jumpravas pagastā, Daugavas ielā, būdama alkohola reibumā, veica sīkā huligānisma darbības. Bet 18.februārī administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts 1969.gadā dzimušajam G., kurš sīkā huligānisma darbības veica Ogrē, Brīvības ielā.

Konfliktē ar aizbildni

16.februārī kādās mājās Ogrē, 1925.gadā dzimušajai M. radies konflikts ar aizbildni. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Apskādē auto

16.februārī konstatēts, ka Lielvārdē, Dravnieku ielā, novietotajai automašīnai «BMW 324» radušies bojājumi. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog dīzeļdegvielu

16.februārī konstatēts: kādā darbnīcā Ikšķilē, uzlaužot durvis, no automašīnas «IVECO» degvielas tvertnēm nozagts 800 litru dīzeļdegvielas.

Sabojā sakaru kabeli

16.februārī konstatēts, ka Ikšķiles novadā, pie autoceļa Ogre – Tīnūži, sabojāts SIA «Lattelecom» kabelis.

Sabojā auto slēdzeni

Saņemta informācija, ka 13.februārī konstatēts: Ogrē, Mālkalnes prospektā, sabojāta automašīnas «CITROEN BERLINGO» vadītāja durvju slēdzene. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1987.gadā dzimušo S. Minētā informācija pievienota jau iepriekš uzsāktajam kriminālprocesam. Bet 16.februārī konstatēts, ka Ogrē, Mārsila ielā, no automašīnas «BMW 730» nozagts aizmugurējais parkošanās sensors. Bet 20.februārī konstatēts, ka Meņģelē radušies bojājumi automašīnai «FORD FOCUS». Uzsākts kriminālprocess.

Ziņo ar naudas izkrāpšanu

Saņemta informācija, ka 19.janvārī no veikala darbinieka Ikšķilē, Melioratoru ielā, izkrāpti 40 lati. «OVV» jau informēja par līdzīga veida krāpšanām, ko, izmantojot roku veiklību, naudas maiņas laikā realizējis kāds pagaidām nenoskaidrots vīrietis.

Nozog alkoholiskos dzērienus

17.feburāri konstatēts, ka veikalā Ogrē, Brīvības ielā, nozagtas trīs alkoholisko dzērienu pudeles. Prece atdota veikalam. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1976.gadā dzimušo K. Uzsākts kriminālprocess.

Nonāk slimnīcā

17.februārī no savām mājām Krapes pagastā Ogres slimnīcā ar labās kājas saites sastiepumu nogādāts 1989.gadā dzimušais J. Bet 18.februārī no Bērzu alejas Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1975.gadā dzimušais A. Šajā pašā dienā no kāda dzīvokļa Lauberes pagastā, Ozolu ielā, Ogres slimnīcā ar galvas traumu un alkohola reibumā nogādāts 1989.gadā dzimušais M. Bet 20.februārī no Jāņa Čakstes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā alkohola reibumā ar galvas traumu nogādāts 1989.gadā dzimušais K. Visos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

Apzog pagrabus

17.februārī konstatēts, ka Ogrē, Bērzu alejā, no pagrabtelpām nozagts tualetes pods. Šajā pašā dienā konstatēts, ka no kāda pagraba Lēdmanes pagastā, Āres ielā, nozagtas kapara caurules. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1937.gadā dzimušo D.

Sabojā ārsienu un durvis

17.februārī konstatēts, ka klubā Ogrē, Brīvības ielā, pie tualetes durvīm sabojāta ārsiena. Bet 20.februārī konstatēts, ka Lielvārdē, Ausekļa ielā, apavu darbnīcai sabojātas durvis un koka apdare. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Lielvārdē, Ausekļa ielā, sabojātas kāda kioska durvis un slēdzene.

Saņem draudus

Saņemta informācija, ka 30.janvārī 1992.gadā dzimušajam M. viņa dzīves vietā Lielvārdē, Puškina ielā, pa telefonu izteikti draudi. Šajā pašā dienā telefoniski draudi izteikti arī 1991.gadā dzimušajam Z., Lielvārdē, Ķiršu ielā.

Iespējams, vilto parakstus

Saņemta informācija, ka, iespējams, pagājušā gada 27.jūlijā Ogrē, Rīgas ielā, uz kādas SIA rīkojuma viltoti divu personu paraksti. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog karti un noņem naudu

Saņemta informācija, ka 9.februārī konstatēts: 1962.gadā dzimušajai I. Ikšķilē, Ceriņu ielā, nozagts mobilais telefons «NOKIA» un bankas karte, no kuras vēlāk noņemta nauda.

Veic nelikumīgu koku ciršanu

18.februārī konstatēts, ka Birzgales pagastā, Latvijas valsts mežu 15.kvartālā, četri vīrieši veica nelikumīgu koku ciršanu un, izmantojot automašīnu «BMW 525» ar piekabi, izdarīja malkas zādzību. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1990.gadā dzimušo A., 1988.gadā dzimušo A., 1953.gadā dzimušo V. un 1959.gadā dzimušo D.

Apzog māju

18.februārī konstatēts, ka, uzlaužot durvis, no kādām mājām Birzgales pagastā, nozagts televizors, slēpes un zāles pļāvējs. Šajā pašā dienā konstatēts, ka dažādas mantas nozagtas no kāda dzīvokļa Ogrē, Grīvas prospektā. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nogādā apdegumu centrā

19.februārī no Skautu ielas Ogrē Valsts apdegumu centrā Rīgā nogādāts 1991.gadā dzimušais V., kurš guvis apsaldējumus.

Nobrauc no ceļa

19.februārī 1978.gadā dzimušais J. Madlienas pagastā, pa autoceļu Koknese – Madliena, vadīja automašīnu «VOLVO V40» un, iespējams, nebija izvēlējies pareizu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bet 20.februārī Ikšķilē, Riekstu ielā, notika sadursme starp automašīnu «VW PASSAT» un automašīnu «TOYOTA RAV4». Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Brauc reibumā

21.februārī 1978.gadā dzimušais J. Ciemupē, būdams 2,41 promili stiprā alkohola reibumā, brauca ar automašīnu «AUDI A4».