Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Apzog veikalu

23.februārī konstatēts, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, uzlauztas kādas SIA veikala durvis un nozagtas akcīzes preces – cigaretes. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog vadus

1.februārī konstatēts, ka Ķeipenes pagastā, Rīga – Saurieši 62. – 63.kilometrā, Kastrānē, nozagti gaisa līnijas vadi. Uzsākts kriminālprocess.

Pārbauda saistībā ar narkotikām

23.februārī Ogrē, Brīvības ielā, administratīvi aizturētais, 1969.gadā dzimušais I. nogādāts uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā. Uz minēto pārbaudi nosūtīts arī Ogrē, Brīvības ielā, administratīvi aizturētais, 1988.gadā dzimušais V. un Ogrē, Mālkalnes prospektā, administratīvi aizturētais, 1984.gadā dzimušais A. Visos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.

Zagļi aiznes televizoru un datoru

23.februārī konstatēts, ka, izsitot loga stiklu, kādās mājās Jumpravas pagastā nozagts televizors un dators. Bet 25.februārī konstatēts, ka Ķegumā, Celtnieku ielā, uzlauzts angārs, kur nozagti dažādi instrumenti. Šajā pašā dienā konstatēts: kādā mājā Ogrē, Skautu ielā, nozagti radiatori un apkures katls. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Uzbrauc stāvošam auto

23.februārī 1955.gadā dzimušais R. Ogrē, pa Kalna prospektu, Brīvības ielas virzienā, vadīja automašīnu «VOLVO» un pretim Kalna prospekta 9.namam uzbrauca tur stāvošam autobusam «SETRA». Negadījumā cietuši abi transportlīdzekļi. Šajā pašā dienā 1956.gadā dzimušais E. Ogrē, Draudzības ielā, vadīja automašīnu «VW PASSAT» un uzbrauca stāvošai automašīnai «VOLVO». Bet 24.februārī 1989.gadā dzimusī I. Ogrē, Vidus prospektā, vadīja automašīnu «BMW 316» un uzbrauca stāvošai automašīnai «HONDA ACCORD».

Savukārt 27.februārī pie veikala Turkalnē 1974.gadā dzimušais A., vadot traktortehniku «CLASS SCORPION», uzbrauca stāvlaukumā stāvošajai automašīnai «PEUGEOT».Visos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Paliek bez numurzīmes

23.oktobrī konstatēts, ka no Ogrē, Grīvas prospektā, novietotās automašīnas «PEUGEOT» nozagta valsts numurzīme.

Atņem maku, nozog apliecību

23.februārī Ogrē, Tīnūžu ielā, 1953.gadā dzimušajai M. no rokām izrauta somiņa, kurā bija maks un dokumenti. Bet 24.februārī 1970.gadā dzimušais I. Ogrē, Skolas ielā, konstatēja, ka viņam nozagta dienesta apliecība.

Sabojā durvis un mantu

23.februārī konstatēts: kādai mājai Lielvārdē, Puškina ielā, sabojātas stikla durvis. Šajā pašā dienā konstatēts, ka mācību iestādes dienesta viesnīcā Ogrē, Jaunatnes ielā, notikusi tīša mantas bojāšana. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda kādu personu, kas iedzeršanas laikā sabojāja durvis un logu. Uzsākts kriminālprocess.

Uzbrūk suns

23.februārī 1971.gadā dzimušajai D. Ikšķilē, Liepu alejā, uzbruka pagaidām nenoskaidrots suns un nodarīja miesas bojājumus. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

25.februārī 1972.gadā dzimusī S. Lielvārdē, būdama 0,76 promiles stiprā alkohola reibumā, vadīja automašīnu «FORD MONDEO». Šajā pašā dienā 3,22 promiles stiprā alkohola reibumā, turklāt bez vadītāja apliecības 1965.gadā dzimušais J. Madlienas pagastā, pa autoceļu Līgatne – Skrīveri, vadīja automašīnu «FORD SCORPIO».

Atrod mirušu

24.februārī kādās mājās Ķeipenes pagastā ar redzamiem miesas bojājumiem atrasta mirusi 1966.gadā dzimusī V. Uzsākts kriminālprocess, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne stāsta, ka šobrīd policijas darbinieku rīcībā nav informācijas, ka pret minēto sievieti būtu lietota vardarbība. Pēc likumsargu rīcībā esošajām ziņām sieviete aizrāvusies ar alkoholisko dzērienu lietošanu, bieži kritusi, par ko liecina uz viņas ķermeņa esošie senāk iegūtie zilumi. Izmeklēšana turpinās.

Lielvārdē nozog auto

Saņemta informācija, ka 18.februārī konstatēts: Lielvārdē, Avotu ielā, nozagta automašīna «VW GOLF».

Patvaļīgi izmanto elektronisko sakaru pakalpojumu

25.februārī Ogrē konstatēts, ka ir patvaļīgi izmantots elektronisko sakaru pakalpojums. Policijas darbinieki noskaidro, kurš nelikumīgi izmantojis kādai SIA piederošo interneta karti. Uzsākts kriminālprocess.

Meita piekauj māti

Saņemta informācija, ka 23.februārī kādā dzīvoklī Ogrē, Grīvas prospektā, 1938.gadā dzimušo L. piekāvusi viņas meita. Cietusī policijā vērsusies informatīvā nolūkā un nevēlas, lai pret viņas meitu tiktu uzsākts kriminālprocess vai piemērots administratīvs sods. Saņemta arī informācija, ka Ķeguma novadā miesas bojājumi nodarīti 1974.gadā dzimušajai I.

Cieš negadījumā

25.februārī 1992.gadā dzimušais M. Madlienas pagastā, autoceļa Līgatne – Skrīveri 48.kilometrā, vadīja automašīnu «VW PASSAT» un, izbraucot no degvielas uzpildes stacijas, izraisīja sadursmi ar automašīnu «OPEL OMEGA», kura brauca pa galveno ceļu un kuru vadīja 1957.gadā dzimušais A. Negadījumā cieta automašīnas «OPEL OMEGA» pasažiere, 1965.gadā dzimusī S., kura nogādāta Ogres slimnīcā.

Dega šķūnis un saimniecības ēka

25.februārī Ogrē, Plūsmas ielā, sešu kvadrātmetru platībā dega šķūnis. Bet 26.februārī pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ Ogrē, Jura Alunāna ielā, 15 kvadrātmetru platībā dega saimniecības ēka.

Veikalā nozog degvīnu

26.februārī konstatēts, ka 1990.gadā dzimušais S. veikalā Ikšķilē, Skolas ielā, nozaga brendija «ALITA» pudeli. Uzsākts kriminālprocess. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne informē, ka minētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar apcietinājumu. «Ar tirdzniecības vietu īpašniekiem esam vienojušies, ka, saskaroties ar šādiem gadījumiem, viņi nekavējoties vērsīsies ar iesniegumu policijā, jo diemžēl tie, kas izdara šāda veida noziedzīgos nodarījumus, jūtot, ka nav attiecīgas reakcijas, turpina to darīt vēl un vēl,» skaidro I.Meikšāne.

Nepakļaujas policistiem

26.februārī 1976.gadā dzimušajam R. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš Ogrē, Mālkalnes prospektā, ļaunprātīgi nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām.

Gūst miesas bojājumus

27.februārī no Rīgas ielas Ogres slimnīcā ar miesas bojājumiem nogādāta 1974.gadā dzimusī L. Šajā pašā dienā no Brīvības ielas Ogrē Ogres slimnīcā nogādāts 1993.gadā dzimušais J. Kā šobrīd noskaidrots, jaunietis konflikta laikā uzkāpis uz stikla pudeles lauskas un sagriezis kāju.

Aizbrauc no negadījuma vietas

27.februārī pagaidām nenoskaidrots vadītājs Ogrē ar automašīnu «SUBARU» izraisīja sadursmi ar automašīnu «COROLLA» un aizbrauca no negadījuma vietas. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.