Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Nogādā slimnīcā

29.maijā no Kārklu ielas Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu un alkohola reibumā nogādāta 1982.gadā dzimusī L. Bet 1.jūnijā no Krapes pagasta Ogres slimnīcā ar galvas traumu nogādāts 1957.gadā dzimušais V. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Atrod nozagto traktoru

30.maijā konstatēts: Krapes pagastā uzlauztas darbnīcas un nozagts traktors «MTZ 82», kurš vēlāk atrasts un nodots īpašniekam. Uzsākts kriminālprocess. Šajā pašā dienā konstatēts, ka Ogrē, Mednieku ielā, no automašīnas piekabes pazudusi valsts numurzīme.

Sabojā luksofora signālstiklu

30.maijā konstatēts, ka Ķeipenes pagastā, pie autoceļa Rīga – Ērgļi, sabojāts kādas SIA pārvietojamā luksofora sarkanais signālstikls. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nelikumīgi izcērt kokus

28.maijā konstatēts: kādā īpašumā Birzgales pagastā nelikumīgi izcirsti vairāki koki. Uzsākts kriminālprocess.

Iespējams, izmanto viltotu apliecību

Saņemta informācija, ka 15.maijā pasažieru vilcienā, dzelzceļa posmā Ogre – Pārogre, 1949.gadā dzimusī G. izmantojusi invalīda apliecību ar viltojuma pazīmēm. Uzsākts kriminālprocess.

Sabojā auto durvis

Uzsākts kriminālprocess, jo 1967.gadā dzimušais V. Lauberes pagastā sabojājis automašīnas «OPEL COMBO» aizmugurējās durvis. Uzsākts kriminālprocess.

Paliek bez maka un telefona

28.maijā 1991.gadā dzimušais V. peldvietā pie otrā dambja Ogrē, Brīvības ielā, konstatēja, ka viņam nozagts maks ar dokumentiem. Saņemta arī informācija, ka 21.maijā Ogrē, J.Čakstes prospektā, 1992.gadā dzimušajai S. nozagts mobilais telefons «NOKIA 5250». Bet 31.maijā mobilais telefons «NOKIA C6» Ogrē, Pureņu ielā, nozagts 1971.gadā dzimušajam D. Abos iepriekš minētajos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Savukārt 2.jūnijā pagaidām nenoskaidrotos apstākļos no bāra letes Ogrē, Mālkalnes prospektā, nozagts mobilais telefons «MOTOROLLA V6». Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Izraisa sadursmi ar stāvošu auto

30.maijā 1981.gadā dzimusī L. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu «ALFA ROMEO» un, iespējams, veicot manevru, nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar stāvošo automašīnu «MERCEDES BENZ». Bet 1.jūlijā Ogresgala pagastā, autoceļa Rīga – Daugavpils 45.kilometrā, uzsākot kustību, automašīna «DACIA LOGAN» izraisīja sadursmi ar automašīnu «FORD TRANSIT». Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog velosipēdu un laivu

29.maijā konstatēts: no šķūnīša Lielvārdes pagastā nozagts paštaisīts velosipēds. Šajā pašā dienā konstatēts: Krapes pagastā no laivu bāzes nozagta laiva. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

30.maijā 1992.gadā dzimušais Z. Ķeguma novadā vadīja velosipēdu, būdams 1,71 promili stiprā alkohola reibumā. Bet 31.maijā 1992.gadā dzimušais R. Ķeguma novadā, autoceļa Rīga – Daugavpils 48.kilometrā, vadīja velosipēdu, būdams 0,92 promiles stiprā alkohola reibumā. Savukārt 1.jūnijā 1970.gadā dzimušais D. velosipēdu alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, vadīja Kaibalā, autoceļa Rīga – Daugavpils 59.kilometrā.

Nozog mantas un metāllūžņus

28.maijā konstatēts: no kādu māju verandas Ogrē, Saules prospektā, nozagtas dažādas mantas – elektriskais skrūvgriezis, motorzāģis, putekļu sūcējs un divi velosipēdi. Uzsākts kriminālprocess. Saņemta arī informācija, ka 15.maijā no kādas neapdzīvotas mājas Mazozolu pagastā nozagti metāllūžņi. Saņemta arī informācija, ka 22.maijā konstatēts: Ogresgala pagasta Dārziņos nozagti metāla stieņi. Vēl saņemta informācija, ka 26.aprīlī Suntažu pagastā uzlauztas un apzagtas garāžas.

Upes krastā atrod drēbes un apavus

31.maijā Madlienas pagastā, uz soliņa Plāteres ezera peldētavas krastā, atrastas drēbes – «T» krekls, zeķes un apavi. Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Meikšāne informē, ka neviens paziņojums par kādu Madlienas pagastā pazudušu cilvēku šobrīd nav saņemts. Policijas darbinieki noskaidro atrasto mantu piederību.

Apskādē īpašumu

31.maijā konstatēts, ka Mazozolu pagastā nodarīti postījumi kādā īpašumā. Bet 1.jūnijā konstatēts: kādai mājai Ogrē, Kalna prospektā, izsists otrā stāva loga stikls un salauzta balkona marga. Savukārt 2.jūnijā konstatēts, ka veikalam Ogrē, Mālkalnes prospektā, izsists durvju stikls un sabojāti vairāki datori. Uzsākts kriminālprocess.

Deg sausā zāle

1.jūnijā Ķeipenes pagastā 50 kvadrātmetru platībā dega sausā zāle. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Nodara miesas bojājumus

1.jūnijā pie veikala Ciemupē, Daugavpils ielā, 1966.gadā dzimušajam S. nodarīti miesas bojājumi. Uzsākta administratīvā lietvedība.