Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Nokrīt no skatu torņa

27.jūnijā Tīnūžu pagastā uz Latvijas Valsts mežiem piederošā skatu torņa trešās platformas atrasts miris 1962.gadā dzimušais ogrēnietis A. Uzsākts kriminālprocess, norīkota tiesu medicīniskā ekspertīze.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele informē, ka torņa augstums ir 36 metri un mirušais atrasts apmēram 10 metru augstumā. Iespējams, vīrietim, kurš atradās skatu tornī, palicis slikti, tāpēc viņš nokritis uz trešās platformas. Notikuma vietā ieradušies mediķi konstatēja vīrieša nāvi.

Nodara miesas bojājumus

25.jūnijā kādā dzīvoklī Ogrē, Zilokalnu prospektā, 1976.gadā dzimušais K. nodarīja miesas bojājumus savai 1970.gadā dzimušajai sievai. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Patvaļīgi nocērt kokus

Saņemta informācija, ka 29.martā konstatēts: Tomes pagastā patvaļīgi nocirsti koki. Uzsākts kriminālprocess.

Auto apzog gan Latvijā, gan ārzemēs

Saņemta informācija, ka 17.jūnijā Ibizā, izsitot loga stiklu, no automašīnas nozagts 1986.gadā dzimušajai ikšķilietei piederošais maks, kurā atradās vadītāja apliecība. Bet 27.jūnijā konstatēts, ka no Ikšķilē, Kārklu ielā, novietotās automašīnas «MERCEDES BENZ» nozagti priekšējie parkošanās sensori.

Atrod nozagto velosipēdu

Saņemta informācija, ka 21.jūnijā Kaibalā nozagts velosipēds, kurš vēlāk atrasts un atdots īpašniecei. Uzsākts kriminālprocess. Bet 28.jūnijā konstatēts, ka, uzlaužot pagraba durvis, 150 latu vērts velosipēds «HEXOGEN» nozagts Ogrē, Ausekļa prospektā. Savukārt 29.jūnijā velosipēds nozagts Ogrē, Rīgas ielā 13. Šajā pašā dienā velosipēds «SCHARN FRONTON FS AL» nozagts arī Ogrē, Bērzu alejā.

Atrod lādiņus

26.jūnijā pie kādām mājām Jumpravā atrasts lādiņš, kas pēc klasifikācijas atbilst «B2» aprakstam. Par atradumu informēti Nacionālo bruņoto spēku sapieri. Uzsākta administratīvā lietvedība. Bet 28.jūnijā kara laika lādiņš atrasts pie kādām citām mājām Jumpravā. Arī šis atradums nodots atmīnētājiem.

Izkrāpj naudu, piesavinās iekārtas

Saņemta informācija, ka 30.maijā konstatēts: Ogrē, Sila ielā, 1977.gadā dzimušajai L. izkrāpts vairāk kā 1600 latu. Uzsākts kriminālprocess. Saņemta informācija: 1.martā kādas SIA darbinieki konstatēja, ka divu citu SIA darbinieki Ikšķilē, Skolas ielā, iespējams, piesavinājušies veikala iekārtas.

Nozog slēdžus un termokabeļus

Saņemta informācija, ka 9.jūnijā konstatēts: Ikšķiles novadā no elektrosadales skapja nozagti automātiskie slēdži. Bet 28.jūnijā konstatēts, ka Ķegumā, Celtnieku ielā, nozagti 20 termokabeļi aptuveni 40 metru garumā. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Izraisa sadursmi

29.jūnijā 1983.gadā dzimušais J. Lielvārdes novadā, autoceļa Rīga – Daugavpils 73.kilometrā, ar automašīnu «VW POLO» veicot apgriešanās manevru, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar automašīnu «SCANIA». Šajā pašā dienā 1973.gadā dzimušais I. Ķeguma novadā, autoceļa Rīgas HES – Jaunjelgava 26.kilometrā, vadīja automašīnu «VW GOLF VARIANT», iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu «VOLVO FH12» ar piekabi. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Atrod mirušu

29.jūnijā autobusā Ogrē, Brīvības ielā, bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris 1967.gadā dzimušais J.

Nogādā slimnīcā

29.jūnijā no Draudzības ielas Lielvārdē Ogres slimnīcā nogādāts 1951.gadā dzimušais M. ar galvas sasitumu un alkohola reibumā.

Mopēdists saduras ar auto

29.jūnijā 1995.gadā dzimušais R. Ogrē, pa Kalna prospektu, virzienā uz Skolas ielu, vadīja mopēdu «GENEVIC SPM» un pretim ēkai Tirgoņu ielā 6, iespējams, neievēroja drošu distanci, kā rezultātā notika sadursme ar priekšā braucošo automašīnu «OPEL MERIVA». Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.